Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Ares PTR

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 0d 16h 1m   TB právě probíhá.   TB vlastní: Aliance

Login: ONLiNE

55%
45%

Uptime: 0d 22h 0m   WG právě probíhá.   WG vlastní: Aliance

Login: ONLiNE

65%
35%

Uptime: 3d 6h 20m

Login: ONLiNE

66%
34%

Uptime: 5d 13h 50m

Login: ONLiNE

42%
58%

Login: ONLiNE

30
Srp '17

Název, spuštění a časový plán mezinárodního realmu

Kategorie: Cataclysm, General

Vážení hráči,

dnešní news přinese odpovědi na mnoho otázek, kterými jste nás doslova zasypali poté, kdy jsme oznámili spuštění nového mezinárodního Cataclysm realmu spolu s oznámením o následném přechodu na další datadisk Mists of Pandaria.

První co bylo třeba vyřešit byl název našeho nového realmu. Interní diskuze a anketa nám protřídila prvotní návrhy a v rámci druhého hlasování bylo rozhodnuto o finálním názvu.

Nový mezinárodní Cataclysm realm tedy ponese název

Hades

Díky vybranému názvu našeho nového projektu se brzy můžete těšit na vlastní Facebook profil a webovou stránku.

Hlavní a nejzásadnější dotaz z mnoha úst a klávesnic směřuje k datu spuštění. Oznámit přesný termín spuštění je vždy velmi ošemetné. My vás však nechceme zbytečně napínat, naopak máme zájem, aby se každý z vás mohl na toto datum náležitě připravit. S čím je však v tomto případě datum spuštění spojené je to, jakým způsobem budeme chtít onen realm vést.
Období, ve kterém se právě nacházíme, nám lehce nahrává k možnosti, kterou doposud nikdo nikde na free scéně nepoužil. My však tuto možnost máme a vzhledem k faktu, že až na finální content celého Cataclysmu máme vše ostatní připraveno, a tento finální bude připraven zanedlouho, můžeme onu uvažovanou možnost využít. A co že to je?

Kdo zná historii Cataclysmu tak ví, že jeho oficiální spuštění proběhlo zhruba před osmi lety. My si dovolíme použít tento termín, přidáme k němu oněch osm let a připravíme pro vás KLON OFICIÁLNÍHO CATACLYSMU. Samotné datum spuštění, spouštění následných contentů, world eventy a mnoho dalšího bude spouštěno přesně jako tehdy.

A kdy tedy odstartujeme? My jsme si za náš výchozí datum vybrali datum spuštění patche 4.0.3. Tím datem tedy pro nás všechny bude:

16.11.2017

Když jsme si stanovili start realmu, můžeme pak nastínit i další data spouštění následných contentů ať máme všechny termíny pohromadě.

16.11.2017spuštění realmu (BWD, BoT, ToTFW, první boss v BH, Vicious PvP)

26.4.2018 – spuštění 4.1 (Zul’Aman and Zul’Gurub)

28.6.2018 – spuštění 4.2 (Firelands + Molten Front, Ruthless PvP)

29.11.2018 – spuštění 4.3 (Dragon Soul, End Time, Well of Eternity, Hour of Twilight, Cataclysmic PvP)

Dodržení tohoto časového plánu však může ovlivnit mnoho faktorů. My však budeme doufat, že nám tento průběh nic nepřekazí a vše proběhne tak jak plánujeme.

 

A jaká je tedy aktuální situace?
Momentálně veškeré naše práce směřují k přípravě spuštění. Core developeři se přesunuli na úvodní instance Cataclysmu. Ladíme současně Bastion of Twilight (2 bossové hotovo), Blackwing Descent (2 bossové hotovo) a 5-man dungeony (pracujeme na druhém dungeonu). Throne of the Four Winds přijde na řadu v zápětí. Databaze developeři aktuálně pracují na Deepholmu, detailech v Hyjalu a Twilight Highlads. Spolu s tím se už připravují změny, které jsou spjaty s contenty samotnými. Nabídka vendorů, drop itemů atd.
Čas do definitivního spuštění využijeme v maximální míře k doladění všech aktuálních chyb v instancích, mechanikách a všem ostatním, poté se opět naplno vrátíme k dokončení contentu 4.3.

O tom, co bude dělat poté už není nutné spekulovat…příprava Mists of Pandaria po celou dobu průběhu mezinárodního Cataclysm realmu 😉

TwinStar tým