Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hades

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 0d 12h 15m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 0d 9h 35m

Login: ONLiNE

41%
59%

Uptime: 0d 2h 40m

Login: ONLiNE

27%
73%

Uptime: 3d 1h 42m

Login: ONLiNE

48%
52%

Uptime: 1d 5h 21m

Login: ONLiNE

61%
39%

Login: ONLiNE

05
Čvn '18

Opakovaná odstávka a restrukturalizace databáze

Kategorie: Cataclysm, General

Vážení hráči,

dnes dopoledne proběhla plánovaná odstávka projektu Artemis. Při této odstávce měla proběhnout restrukturalizace databáze.

Bohužel, i přes veškerou přípravu jsme s výsledkem tohoto procesu nebyli spokojeni. Nekonzistence finálních dat byla natolik zásadní, že jsme se rozhodli pro smazání těchto nových dat a nahrání kompletní zálohy z dnešního rána. Po dalších kontrolách a testech pak následně k opakování celého procesu.

K tomuto opakování dojde zítra, tedy 6.6.2018, od 5:00. Vzhledem ke stavu, kdy si data ve všech potřebných tabulkách budeme nejprve „čistit“ a až následně dojde k samotné restrukturalizaci, proces jako takový bude trvat déle než tomu bylo dnes. Bez okolních problémů a následnému nahrávání zálohy proběhl dnes celý proces za 6 hodin. Nyní tedy s prvotním vyčistěním počítejme nějakou tu hodinku navíc, přesný odhad si však stanovit netroufneme, celková doba však v konečném důsledku může být až dvojnásobná.

O celém průbehu procesu budeme, tak jako dnes, průběžně informovat. Není tedy vhodné jakkoliv se na stav procesu dotazovat, budeme se snažit informovat opravdu pružně.

Děkujeme za trpělivost, TwinStar tým