Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 3h 50m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 3h 2m

Login: ONLiNE

40%
60%

Login: ONLiNE

04
Čvn '11

Neoteric RP

Kategorie: General

Vážení hráči,

rád bych vám představil server Neoteric RP, který již od 6. listopadu běží pod záštitou projektu Twinstar.cz. Po půl roce se náš svět změnil k nepoznání a úroveň hráčů, týmu i celého světa vůbec, se velmi pozvedla. V momentální době opět se zvýšenou pozorností pracujeme na zkvalitňování herního prostředí a nových možnostech hráčského vyžití.
O čem to vlastně je? Především o RP (RolePlay). K těmto účelům byl vytvořen nový svět za použití světa World of Warcraftu. Pozměnili jsme příběh, odstranili jsme veškerý obsah původního světa, a pustili se do tvorby odznovu. Zatím máme otevřené 2 herní lokace, kolem stovky českých úkolů, stovky věcí, desítky přátelských i nepřátelských NPC a mnoho dalšího.
 

Pozměnili jsme také herní mechanismy, u nás již nenajdete žádné otravné levelování, ale všichni začínají na stejném levelu. Jakási úroveň postavy se dá dobře poznat z kvality jeho oblečení, zbraní, či z RP hodnocení. Stejně tak byl pozměněm způsob získávání nových schopností (tedy spellů). Ty je možné zakoupit v omezené míře za Zkušenosti, které se získávají za questy, eventy, nebo je možné je získat za vynikající RP či jako odměnu za pokoření všemožných silnějších potvor.

Zkrátka Neoteric RP nabízí mnoho zajímavého pro ať už zkušené RP hráče a nebo i naprosté nováčky, kterým velmi rádi pomůžeme. Více informací získáte na adrese http://wow-rp.cz nebo emailu [email protected].

Za Neoteric tým, Xmat