Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 2h 25m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 1h 42m

Login: ONLiNE

43%
57%

Login: ONLiNE

26
Čvc '11

5400 online, nové posily a Vanillka se chystá

Kategorie: General

Vážení hráči,

tuto neděli nám padnul další rekord a to krásných 5400+ hráčů celkem online a to je opravdu nádherné číslo, za které bychom chtěli poděkovat všem příznivcům našich světů.

Zároveň bychom vám chtěli oznámit posily do našeho týmu, který se bude do budoucna zajisté rozšiřovat s dalšími nábory, které plánujeme ( již nyní běží EM nábor, viz předchozí článek).

Novými členy týmu jsou JohnyCage ( DB Developer WOTLK ) který se bude specializovat na opravu WLK Questů hned jak se nám vrátí z dovolené. Dalším nováčkem je Morenn ( TBC Core dev ) který má bohaté zkušenosti z předchozích serverů a má pro vás připraveny spousty oprav pro TBC svět a jeho prvních pár fixů spatříte již velmi brzy. Novým developerem je i mistr jursky ( Vanilla Core & DB & Script dev ), který si pro vás chystá to nejvymazlenější Vanilla core a databázi, kterou budem během několika týdnů spouštět, pokud vše vyjde jak má.

Máme za sebou několik krušných dní s obrovským zájmem o náš server a snažíme se dělat vše co je v našich silách, jelikož si vašeho zájmu vážíme. Mějte ale prosím pochopení, že jsou prázdniny a ne vždy je každý z týmu k dispozici. Vaše minutové návštěvy IRC, kdy po chvilce na IRC usoudíte, že se vám nikdo nevěnuje a se zanecháním mnohdy vulgárních komentářů IRC kanál opustíte, opravdu nejsou to pravé ořechové.

Na WLK server bylo nasazeno několik oprav kolem GCD systému, kouzel a questů a brzy chystáme další balíky oprav, které si pro vás Payn a kolektiv chystají ( PS: jaruso se vrátil z dovolené a Aniela taktéž začala developit, těšte se na další questy  😉 )

Již brzy se dočkáte news, která potěší příznivce jak PvE tak PvP na twinstaru a oživí prázdninovou pařanskou euforii..

Za Twinstar Team

Jeniczek