Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hades

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 0d 4h 30m

Login: ONLiNE

58%
42%

Uptime: 0d 4h 30m

Login: ONLiNE

65%
35%

Uptime: 4d 1h 20m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 15d 20h 3m

Login: ONLiNE

30%
70%

Uptime: 1d 21h 20m

Login: ONLiNE

53%
47%

Login: ONLiNE

07
Čvc '13

Casual je budoucnost, ale obsah nenahradíte

Kategorie: General, Promo

Vážení hráči,

zamysleli jste se vlastně někdy, co vlastně stojí za čím dál větší oblibou flash her a užijeme si je i my, zatvrzelí hráči těch poctivých velkých titulů, jako je World of Warcraft? Jde o kompromis, kdy se původně primitivní hříčky, které i zadarmo byly drahé, postupně dostaly do stádia, kdy jsou opravdu zábavné. To vše ovšem počítá s kvalitnější technickou stránkou, zajímavými nápady, ale hlavně obsahem.

Sebelepší nápad vám je na nic, když si ho užíváte dohromady pět minut včetně minutového loadingu. Dnes už je to ale jinak a některé kvalitnější kousky nabízejí i desítky hodin zábavy a přitom si zachovávají přístupnost, která zaručuje, že si zahrajete od každého počítače s internetovým připojením, bez placení, registrování i čekání. Ostatně si vyzkoušejte hry na Raketka.cz a posuďte sami 😉

Critical-Strike
Ideálním příkladem je Critical-Strike, hra vytvořená jako poklona legendárnímu Counter-Striku. Využívá univerzální engine Unity 3D, díky kterému jde o opravdovou multiplatformní 3D střílečku s desítkami map a spoustou herních módů. Graficky jde o velmi povedenou záležitost a hratelnost je co nejvěrnější originálu. Odvěký boj teroristů proti „CTčkám“ v prohlížeči ukazuje, jaký kus cesty tento segment videoherní zábavy udělal. Hrát lze proti botům, ale těžiště zábavy je multiplayeru s živými protivníky a spoluhráči.

CS

Dokonce je přítomen i LAN multiplayer a česká lokalizace, byť její kvalita rozhodně není něco, z čeho budete skákat radostí. Důležitá je hratelnost, která posouvá možnosti browserové zábavy zase o kus výš, blíž velkým PC hrám. A to vše bez problémů, v každém počítači, na každém notebooku, nebo mobilu s androidem – instantní zábava, která má ale stále vyšší cíle a naštěstí i kvality. Nebojte se to zkusit a zahrajte si online hry pro více hráčů.

Závěrem snad zbývá dodat – nikdy nevíš, dokud to nezkusíš 🙂

Příjemnou zábavu,
TwinStar Team