Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

OFFLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 0d 8h 35m

Login: ONLiNE

47%
53%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

100%
0%

Uptime: 1d 6h 11m

Login: ONLiNE

42%
58%

Login: ONLiNE

17
Bře '14

Velký příval novinek aneb velký třesk blízké budoucnosti všech datadisků

Kategorie: Cataclysm, General, TBC, Vanilla, WotLK

Vážení hráči,

jak jsme vás informovali prostřednictvím Facebook stránek, tak dnes jsme si pro vás přichystali velkou porci novinek, které se budou týkat všech našich projektů a které vám umožní nahlédnout, co se děje pod pokličkou našich šéfkuchařů.

Když už je řeč o našem Facebooku, tak bychom chtěli rovnou poděkovat stále více rostoucí základně našich fanoušků, která již překonala hranici 14000 likes a neustále roste! Jakmile překročíme magickou hranici 15000 likes, tak jsme se rozhodli zavést soutěže spojené právě s Facebookem!

Svatba Vesperu s Hyperionem aneb přechází, kdo může

Již pouhých deset dní nám zbývá do spojení Hyperionu s Vesperem a díky tomu, že se náš tým rozhodl prodloužit akci převodů zdarma až do samotného spojení WOTLKů, se nám podařilo převést již více než 10500 postav.

Zároveň došlo během posledního týdne k velmi výraznému zvýšení zájmu o převody, jelikož jeden z nejmenovaných serverů se odvážil kompletně zrušit WOTLK a pro přechod na Cataclysm se z důvodu absence aktivních vývojářů vydal cestou italského jádra, které se při prvních testech prokázalo velmi nízkou kvalitou, nesrovnatelnou s tou naší, a tak je zájem o přechod k nám čím dál větší.

Vesper jako takový stále čeká na spojení s Hyperionem na WOTLKU a na přechod na Cataclysm. Tisíce hráčů se již za deset dní dočkají tohoto magického momentu a budou si tak moci užít jak naše legendární WOTLK jádro, které se nám po několika letech vývoje podařilo dostat na samotný vrchol, ale zároveň si budou moci užít naše dlouho chystané Cataclysm jádro, které je na světové úrovni a každým týdnem projde vývojem, který jiné servery nemají ani za měsíc. O tom všem se ale můžete samozřejmě přesvědčit na vlastní kůži a ujistit se, že se nejedná o pouhou reklamštinu, ale že je to skutečně tak!

Cataclysm se blíží aneb té mínus deset dní

Jak už jistě opravdu všichni víte z předcházejících novinek, tak 26.3. dojde k překonání jednoho z dalších milníků v historii našeho serveru, a tím nebude nic jiného než rozšíření našeho repertoáru datadisků o další přírustek do rodiny, kterým je samozřejmě Cataclysm. Každým týdnem se díky stále rozrůstajícímu týmu developerů ( a teď už i developerek 😉 ) opraví desítky spellů a přibude další hromada commitů, jako jsou opravy questů, objektů, NPC a dalších.

Tuto středu večer plánujeme zveřejnit samostatnou news právě k samotnému zprovoznění Cataclysm, kde se vám pokusíme nastínit souhrn toho, co vás čeká a nemine. Spolu s tím se dozvíte, co už naši chlapi zmáknuli za poslední dobu přichystat a jaké budou plány na první měsíc existence Cataclysmu, jenž bude zcela jistě měsícem nejnáročnějším. Již nyní můžeme dopředu oznámit, že se chlapům podařilo portovat kód našeho ICC z WOTLK jádra, a další perličkou jsou nejenom funkční oba nové battlegroundy, tj. Battle of Gilneas a Twin Peaks, které Cata přineslo a které si pro vás přichystal náš Lianth, ale zároveň se před několika dny podařilo Kioshimu portnout i Wintergrasp. Těmito battlegroundy a obzvláště WG se umí na Cata pochlubit jen hrstka serverů, v některých případech pouze my, a vy tak máte šanci zažít zcela jedinečnou show.

Díky nejaktivnějšímu developerskému týmu na free WoW scéně se tak můžete těšit na nejvyšší kvalitu, kterou vám nikdo jiný nenabídne. Využijte tak poslední možnosti převodu z cizích WOTLK serverů na Vesper (návod ZDE). Poté již bude možné se nechat převést pouze na jednotný WotLK realm.

Když nás miluješ, není co řešit aneb Facebook share za hvězdy již brzy!

Jak jsme nastínili na Facebooku, tak činíme. Během posledních několika týdnů náš developer Eclips mimo ostatních prací přichystal i úpravu TwinHEADu, díky níž bude vás herní účet provázán s Facebookem, a vy tak budete moci konečně nasdílet novinku, kterou si pro vás chystáme na středu, a za ní budete odměněni Twinstar hvězdami. Eclips bohužel má od včera zdravotní problémy, ale pevně věříme, že vše do středy stihneme nachystat. Vzhledem k události z minulosti, kdy bohužel sešlo z rozdání hvězd hlavně z důvodu rozsáhlých podvodů ze stran hráčů, kteří si zakládali stovky účtů bokem atd., došlo k propracování systému kontrol a k zautomatizování celého systému. Pokud vše stihneme na středu nachystat, bude krom news o Cata vydána i samostatná news právě k této nové funkci TwinHEADu a k tomu, jak případně postupovat pro získání nároku na odměnu.

Stařenka plná života aneb Vanillky není nikdy dost!

I na našem nejstarším datadisku to neustále žije. V současné době probíhá legendární War Effort a jakmile skončí, tak se samozřejmě plánuje otevření AQ, o němž se zmíním níže. Během následujících týdnů dojde ke zpřístupnění Ysondre a Emeris, na kterou mnozí čekáte. Zároveň je v plánu rozsáhla propagace nejenom Vanillky, ale i TBC a všech ostatních serverů. Více detailů zmíním na konci tohoto článku.

Vzhledem k faktu, že PVP (funkčnost class) je na Vanille ve 100% stavu a Chero, jenž celou Vanillku řídí a udržuje, se mu nemusí věnovat, tak již nyní pracuje na samotném zlatém vrcholu Vanilly, jímž není nic jiného než Ahn Quiraj, a to jak Ruins (20 man), tak Temple (40 man). To vše bude samozřejmě až po skončení War Effortu, jehož stav můžete sledovat ZDE. Počet potřebných materiálů se bude v brzké době redukovat o 1/3 a jeho dokončení bude tak i snadnější!

Přidejte se tedy i vy do řad bojovníků tohoto nejstaršího datadisku a pomožte dokončit legendární stavbu War Effortu!

The Burning Crusade aneb Ares v plném proudu!

Jak jistě z mnoha minulých novinek víte, tak na TBC serveru Ares to po úpadku konkurenčních serverů, které se nedokázaly o své hráče postarat a nechaly je na pospas, žije stále více a více a můžou za to samozřejmě i hlavní osobnosti Aresu, které se starají o jeho chod. Není jimi nikdo jiný než Esso, overy, Orix a Paribo.

V brzké době se na Aresu plánuje spuštění Mother Shahraz a The Illidari Council, jež jsou pro Essa a overyho velkými ořišky, jelikož si na kvalitě Aresu maximálně zakládají. Proběhly už rozsáhlé testy a ladí se již pouhé detaily.

Zároveň dojde k resetu sezóny, jak bylo uvedeno ZDE, a k zavedení takzvaných 3v3 arena days, od kterých si slibujeme oživení právě 3v3 arén.

Po dokončení prací na výše zmíněných bossech dojde k rozsáhlému zdokonalení skriptů u samotného Illidana a k jeho spuštění. Poté se bude pracovat na Sunwell Plateau eventu, který chceme udělat tak, jako šel na oficiálních serverech, což znamená zavření veškerých daily questů a zresetování spawnů mobek k samotnému „effort“ eventu.

Co se PvP stránky Aresu týče, tak se neustále pracuje na opravách spellů a mechanik pro dosažení lepší úrovně PvP, čemuž dáváme v poslední době velkou prioritu, jelikož víme, že je třeba více u PvP zatlačit tak, aby byli spokojeni všichni hráči!

Kdo nepropaguje s námi, propaguje proti nám

Vzhledem k tomu, že náš server brzy rozšiřuje řady o další datadisk, a vzhledem k tomu, že je potřeba rozšířit povědomí o našich serverech i do vzdálenějších končin, rozhodli jsme se investovat velkou část prostředků do propagace našich serverů. V posledních týdnech došlo k velmi atraktivním domluvám s několika velmi významnými stránkami, jež denně servírují reklamu miliónům lidí po světě, a věříme, že tak brzy poznáte další hromady nové krve i ze zámoří, obzvláště na datadiscích, které to výrazně potřebují. Nechceme prozrazovat více detailů, ale plánujeme další várku významných novinek, které vás asi opravdu překvapí.

Abych vás ještě více napjal, tak jedna novinka z minulého roku byla vyměněna za jinou a ponechána až na velmi blízkou budoucnost, a vy se tak vše brzy dozvíte.

Plány jsou obrovské, a to vše díky vám, hráčům, kteří náš tým o více než 120 členech podporujete a věříte nám. Není v mých silách napsat vše do jedné novinky, a právě díky tomu vás mohu ujistit, že se to bude novinkami o plánech brzké budoucností jen hemžit!

A věřte, že se máte na co těšit!

Za celý Twinstar tým děkuje za pozornost

Čerstvý třicátník Jeniczek