Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

OFFLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 0d 8h 40m

Login: ONLiNE

47%
53%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

100%
0%

Uptime: 1d 6h 11m

Login: ONLiNE

41%
59%

Login: ONLiNE

06
Kvě '14

Novinky nejen ze světa Cataclysmu

Kategorie: Cataclysm, General, TBC, Vanilla, WotLK

Vážení hráči,

máme za sebou necelý týden od spuštění ostrého Cataclysmu na naších serverech a rádi bychom se vám svěřili s aktuálními novinkami.

[WOTLK/CATA] Void Storage a aukce po včerejší čistce serverů

Jak jistě z předchozích novinek víte, tak během čistky WotLK a Cataclysm serverů, která proběhla včera v brzkých ranních hodinách, došlo k nechtěnému smazání obsahu in-game aukcí a Void Storages.

Ve finále dopadlo vše dobře a díky zálohám a databázové magii našeho Xanadua došlo k navrácení drtivé většiny těchto smazaných předmětů. Void Storage bylo navráceno před několika hodinami na živé servery a tímto jsme tento rest vůči vám uzavřeli a věříme, že jsme tím dokázali, že to s vaší spokojeností myslíme vážně.

[CATA] Změna rasy a info ke změně frakce

Včera v noci zároveň došlo k nahrání opravy funkce Změna rasy, která je nyní dostupná i pro nové kombinace druidů a využít jí tak mohou už veškeré rasy.

Rádi bychom zdůraznili, že změna rasy není totéž co změna frakce a tudíž lez měnit rasu pouze v rámci dané frakce.

Co se změny frakce týče, tak si uvědomujeme, že desítky, ne-li stovky z vás na tuto možnost čekají. Během tohoto víkendu se bude Kioshi snažit tuto funkci naprogramovat. Bude k tomu ale potřebovat i určitou pomoc od vás, hráčů, a tudíž se brzy dočkáte zvláštního tématu na fóru, kde od vás bude Kioshi potřebovat pomoc při spolupráci s dodáním některých dat, aby mohla být tato funkce co nejvíce perfektní.

[CATA] Cataclysm donate itemy

Ve včerejších nočních hodinách došlo k přidání první várky Cataclysm DONATE itemů, na které mnozí čekali. Momentálně pracujeme ještě na doplnění první várky dalšími itemy, avšak prvně musí být opraveny a až poté budou nasazeny v DONATE Shopu.

[CATA/WOTLK/TBC/VANILLA] Změny v aukci postav

Vzhledem k množícímu se počtu zneužívání aukce postav dojde do týdne k implementaci poplatků v aukci postav. Poplatek vždy zaplatí prodávající a to ve formě 10 procent z ceny prodané postavy v případě prodejní ceny do 1500 hvězdiček, resp. pěti procent z ceny postavy v případě prodejní ceny nad 1500 hvězd.

Během velmi krátké doby se zároveň dozvíte novinky ohledně brzkých plánů nejenom na našich Cataclysm a WotLK realmech, ale zároveň i na TBC a Vanilla realmech.

Za TwinStar team

Jeniczek