Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 20h 35m

Login: ONLiNE

49%
51%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 58d 19h 52m

Login: ONLiNE

33%
67%

Login: ONLiNE

02
Čvn '15

Rozvoj Armory

Kategorie: Cataclysm, General, TBC, Vanilla, WotLK

Vážení hráči,

během uplynulých dvou měsíců probíhal rozsáhlý rozvoj Armory. Jistě si mnozí z vás změn všimli, přesto bych vám rád přiblížil alespoň ty hlavní úpravy a vylepšení.

Nejpodstatnějším rozšířením je bezpochyby vytvoření podpory pro Vanillu, základní WoW bez rozšíření, a tedy náš realm Kronos. Díky tomu můžete na Armory nalézt všechny postavy ze všech realmů, které provozujeme!

a1

Zobrazení postav se také dostalo několika rozšíření, především zobrazení úrovně Ridingu a všech sekundárních profesí! To jistě ocení všichni, kteří zvažují koupi nebo výměnu postavy přes náš aukční systém.

a2

Zajímalo vás někdy, kde hráč získal svůj úžasný epický meč? Stačí najet na předmět a v tooltipu se zobrazí popis i s informací, kde se dá předmět získat, případně s jakou pravděpodobností z bosse padá.

I guildy získaly několik vylepšení. Vznikla nová stránka se statistikami členů nazvaná Guild Stats. Jednoduše si můžete zobrazit a filtrovat jednotlivá povolání a rasy nebo si prohlédnout zastoupení jednotlivých levelů. Pro zodpovězení otázek jako „Kolik máme Holy Cows?“ či „Máme více mágů nebo warlocků?“ stačí několik kliknutí.

a3

Guildy na Cataclysmu získaly také vlastní stránku s přehledem získaných achievementů. Máte už složenou celou A Legendary Collection?

a4

Nezanedbáváme ani PvP část komunity. Nabídka PvP v horním menu získala rovnou dva nové přírůstky!

a5

Pro cataclysm to jsou Rated Battlegroundy a pro vanillu Honor Ranking. V nových sekcích si můžete procházet aktuální žebříčky a kontrolovat svůj postup. Na stránce každé postavy pak přibyla i související sekce, ve které je vidět umístění v žebříčcích a další podrobnější informace týkající se Rated BG a honorového hodnocení. Kdo má na to udržet se na první pozici? A dovolíte mu to?

a6

a7

Podrobný výpis změn můžete průběžně sledovat v Changelogu. Pokud naleznete nějaké chyby nebo máte nápady na vylepšení, směřujte je jako obvykle do General sekce TwinHeadu, která je určena pro naše webové služby.

Připravil pro vás Eclips,
TwinHead a Armory developer