Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

OFFLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 3d 6h 20m

Login: ONLiNE

44%
56%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

100%
0%

Uptime: 9d 4h 12m

Login: ONLiNE

36%
64%

Login: ONLiNE

03
Čvn '15

Situace na Aresu a nábory nových sil

Kategorie: General, TBC

Vážení hráči,

v průběhu minulého týdne proběhla porada týmu Ares ohledně současné situace na tomto projektu a plánů v brzké budoucnosti.

Po velkých problémech s populací, které nastaly obzvláště po spuštění Vanilla projektu Kronos, se nám za mimořádné pomoci mnohých aktivních hráčů Aresu podařilo relativně stabilně překonat hranici stovky online. Na jednu stranu samozřejmě nejde o žádné závratné číslo, ale oproti situaci před několika týdny toto považujeme za úspěch.

Po konzultaci s některými hráči se nám dostalo informací, že několik dalších guild, které zkusily štěstí na jiných projektech, si uvědomilo, že takovou kvalitu, jakou jim nabízí projekt Ares, jinde nenajdou, a tudíž mají v plánu se v brzké době vracet, čímž se populačně dostaneme zase do lepších čísel.

Samozřejmě že se probíraly i nápady, které jsou nyní hojně diskutovány na fóru, a to převážně možnost server v dohledné době ukončit, zdokonalit jej po stránce funkčnosti do ještě lepšího stavu a posléze jej znovu spustit jako server mezinárodní, avšak tuto variantu jsme zavrhli, a to hlavně z důvodu, že je kolem Aresu stále stabilní komunita, jež strávila tisíce hodin zdokonalováním svých postav a o to vše by byla připravena.

Varianta změny tohoto projektu na mezinárodní je v současné chvíli samozřejmě nepřípustná, jelikož na již dlouhodobě rozjetý CZ/SK projekt zcela logicky významnější přísun hráčů ze zahraničí čekat nelze.

Nejenom z výše uvedených důvodů jsme se tak rozhodli pokračovat v současném Aresu a přišli jsme tak i s novinkou, jež byla uvedena v předchozím článku, a to ohledně nového systému hlasování o opravách, který nakopne současný vývoj na tomto projektu a udělá tak současné komunitě bezpochyb radost.

Vzhledem k výše zmíněnému jsme se rozhodli rozšířit řady EM a Developers týmu, a proto zároveň vyhlašujeme i nábor na tyto pozice. Požadavky budou uvedeny níže a budeme se těšit na každého zájemce, jemuž není TBC scéna lhostejná a bude jí mít chuť obohatit svými příspěvky.

Zároveň máme v brzké době v plánu zveřejnit anketu, kde se bude moci vyjádřit i samotná hráčská komunita, abychom měli ještě větší přehled o vašich názorech.

Vyhlašujeme nábor na pozici TBC Event master pro server Ares! Pokud vás baví eventy, máte mnoho volného času, mnoho nápadů a chcete se sami na eventech aktivně podílet, tak neváhejte a hlaste se. Šanci má každý.

Nabízíme:

 • Plné zaučení v příkazech a všem ostatním, co je třeba, proto není nutná jakákoliv zkušenost na pozici EM.
 • Možnost uplatnit své nápady a postřehy.
 • Zapojení do projektu, který běží téměř 6 let.
 • Zkušený a pohodový EM tým.
 • Kopec zábavy 😀


Požadujeme:

 • Věk není důležitý, ale minimum je 15 let.
 • Komunikativnost, trpělivost, kreativita, dostatek volného času.
 • Hledáme člověka, co se nebojí učit novým věcem, má mnoho nápadů a velkou chuť je realizovat.


Pokud myslíte, že splňujete tyto požadavky, neváhejte a napište nám na email: termik(zavinac)twinstar.cz Do emailu napište životopis (jméno, věk, zkušenost…) a další informace, které budete chtít sdělit – necháme zcela na Vás, čím se nám ještě budete chtít představit! Vaše přihlášky postupně vyhodnotíme a vybrané zájemce kontaktujeme ohledně postupu dále.

Nábor bude ukončen 14.6.2015, poté všechny hromadně vyrozumíme!

Hl. EM Termik

Od nových Developerů požadujeme:

 • Věk 17+
 • Znalost a praxe v programování Mangos a programovacích jazyků C++ a SQL (Core/Script Developer), popřípadě jen SQL (DB Developer)
 • Zodpovědnost ke svěřené práci
 • Předcházející praxe a flexibilita času výhodou
 • Rozběhnutý server!
 • Funkční TBC client

Co nabízíme?:

 • Možnost stát se členem týmu TwinStar.cz
 • Účast na pravidelných týmových srazech
 • Podílení se na vývoji serveru s kvalitním zázemím
 • V případě kvalitní odváděné práce možnost zajímavých výdělků v situaci, kdy si svou práci a svůj čas řídí každý sám dle svých možností

Má-li někdo z vás zájem a je přesvědčen, že jeho znalosti jsou na úrovni, která mu dovolí připojit se k týmu developerů, nechť bez obav sepíše své představení formou životopisu na email jeniczek(zavináč)twinstar.cz. Do předmětu napište “Twinstar – (název vybrané pozice) – nick”.

Tak jako i news v sekci Cataclysm, i zde v TBC vám dáme možnost přijít si na menší odměnu ve formě našich TwinStar hvězdiček, a to díky sdílení dnešní novinky na vašich Facebook profilech. Více informací, jak novinky sdílet, se dočtete ve Facebook FAQ. Pro ty, kteří již podmínky znají a chtějí přejít přímo ke sdílení, platí tento odkaz – FB share. Sdílení bude možné od dneška, 3.6.2015 20:00 do 7.6.2015 20:00.

Za TwinStar.cz tým,

Jeniczek