Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 8h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 1d 0h 10m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 19d 19h 12m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

07
Srp '15

Hyperion převody ukončení

Kategorie: General, WotLK

Vážené hráčky, vážení hráči,

tímto si vám dovolujeme oznámit, že převody postav z jiných serverů na náš WotLK server Hyperion jsou ZASTAVENY.

Definitivně poslední žádost o převod bylo možno podat 6. 8. 2015 do 21:00. Od tohoto data a času již není možné žádosti podávat.

Důvodů k tomuto kroku je vícero. Hlavním a tím nejzásadnějším je úroveň postav, která se v poslední době rapidně snižovala. Náš cíl, tedy poskytnout útočiště postavám, které díky nízké populaci na jejich původních serverech neměly podmínky pro kvalitní herní požitek, se podařil. Nechceme však, a nebudeme, za každou cenu převádět jakékoliv postavy. V posledních týdnech bylo procento zamítnutých žádostí vyšší než těch převedených.

I po téměř roce a půl spuštění Cataclysm serveru, kam nyní upíráme hlavní pozornost, se Hyperion drží na neskutečných číslech online hráčů. K tomuto faktu určitě napomohlo i provádění převodů, které k nám na server přivedlo značné množství hráčů. A kolik že jich bylo? Budeme-li brát v potaz pouze převody uskutečněné po spuštění našeho Cataclysm serveru, je tato hodnota k dnešku 1930 postav.

Definitivně máme uzavřeny možnosti o podání nových žádostí. Žádosti, které jsou momentálně v některém ze statusů převodu nekompletního, tedy kdy žadatel zadal špatné logovací údaje, nepřipravil postavu k bance či má nějaký podobný problém, mají ještě poslední možnost tyto své chyby napravit a na tento fakt nás upozornit na IRC na kanále #twinstar-prevody. Konečným  termínem finálního uzavření převodů bude 31. 8. 2015.

Všem, kteří využili této naší služby, přejeme, ať je hraní na našich serverech baví a ať se úspěšně zapojí do komunity TwinStaru. Všem, kteří se na převádění postav jakkoliv podíleli, tímto děkujeme, byl to kus poctivě odvedené práce.

TwinStar tým