Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 2h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 1h 42m

Login: ONLiNE

41%
59%

Login: ONLiNE

28
Říj '15

Statistiky v BossKills

Kategorie: Cataclysm, General, Vanilla

Vážené hráčky, vážení hráči,

chtěli jste někdy vědět, jak je na tom Vaše guilda co se týče progressu nebo rychlosti zabití bosse? Případně porovnat si vaše DPS/HPS s hodnotami jiných hráču na serveru? Nyní máte možnost!

V poslední době jsme intenzivně pracovali na rozšíření TwinHeadu – BossKills statistik. Rozšíříli jsme staré BossKills o různé statistiky, přepracovali guild stránku, vytvořili stránku s historií každého hráče a vytvořili žebříčky guild podle rychlosti a progressu.

Všechna tato rozšíření jsou dostupná pro náš Cataclysm realm Artemis a Vanilla realm Kronos!

Statistiky Bosse

Ve statistikách každého bosse každé obtížnosti (jako např. Cho’gall (Heroic 10)) jsme přidali několik nových záložek:

  • First Kills – žebříček prvních deseti guild, které zabily bosse
  • Fastest Kills – žebříček killů seřazených podle rychlosti zabití bosse
  • Best DPS – žebříček hráčů seřazených podle DPS
  • Best HPS – žebříček hráčů seřazených podle HPS
  • Best Damagers by Class – stránka s žebříčkem DPS podle dané classy a specu (např. Argaloth 10 Normal – Fire mage)

bk-e1

Všechny výše uvedené záznamy jsou agregované, to znamená, že každá guilda nebo hráč mají v žebříčku pouze jeden záznam, a to ten nejlepší. Pokud někoho zajímají neagregovaná data, stačí u bosse kliknout na All Kills.

Vyhledávání postav a guild

Do TwinHeadu jsme nově přidali vyhledávání postav a guild, stačí do standardního vyhledávacího políčka zadat jméno postavy nebo název guildy a hned se zobrazují nalezené položky v našeptávači nebo lze potvrdit vyhledávání a k doposud vyhledávaným položkám se nově zobrazí navíc seznamy s  nalezenými postavami a guildami. Klikem na nalezenou položku se dostanete na hráčské statistiky nebo přehled guildy.

Hráčské statistiky

Při kliknutí na náhodného hráče se zobrazí jeho kompletní záznamy, roztříděné podle instance. Je možné vidět jeho DPS, HPS, item level a je také možné odfiltrovat určité bosse, případně odfiltrovat módy obtížnosti (10 Normal, 10 Heroic, 25 Normal, 25 Heroic).

bk-e2

Guild stránka

Přepracována byla také guild stránka. Nyní je v ní zaznamenán progress na všech PvE sezonách, výpis všech killů bossů s možností filtrace, výpis progress killů a výpis speedkillů.

Guild Progress

Jako další byla vytvořena stránka s progressem guild. Hlavním řadícím kritériem u této stránky je počet slainů na daném typu contentu, druhým řadícím kritériem je datum, kdy byl boss zabit. K přehlednému zobrazení jsou připraveny žebříčky pořadí samostatně pro obě verze raidů podle počtu aktivních účastníků, tedy jak 10-man, tak 25-man. Jak je vidět, počet guild raidujích ve 25 hráčích je čtvrtinový oproti desítkám. Nenechejte se zahanbit a ukažte se svojí guildou, že máte na to se předvést i v dvacetpětkovém žebříčku 😉

bk-e3

Guild Speed Ranking

Guild speed ranking je žebříček guild dle jejich rychlostních rekordů zabití jednotlivých bossů. Za každého bosse je počítano vždy pouze nejrychlejších 50 guild, prvnímu je dáno 100 bodů, druhému 98 a tak dále. Body za všechny bosse jsou sečteny a z výsledků je vytvořen žebříček guild. Podobně jak u guild progressu je zvlášť žebříček pro 10-man a zvlášť pro 25-man raidy. Žebříčky se přepočítávají jednou denně, a to v noci.

Všechny součásti BossKills a i jednotlivé bosse současně otevřeného contentu můžete nově najít pod novou záložkou BossKills v menu.

Pokud budete mít nějaké nápady nebo připomínky, budeme rádi, když nám je napíšete na fóru. Případné konstruktivní návrhy mohou přijít přímo do General sekce TwinHeadu.

Facebook Share

Jak si už všichni zvykáme u našich news, i u této vám nabízíme drobnou odměnu za menší protislužbu. Za sdílení news na svých Facebook profilech nabízíme 25**. Při dodržení pravidel a správném sdílení bude tato odměna zaslána po skončení share eventu na vaše účty. Sdílet můžete na TwinHeadu a to od 28. 10. 2015 19:00 do 1. 11. 2015 19:00.

Lyso