Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 20h 15m

Login: ONLiNE

47%
53%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 58d 19h 32m

Login: ONLiNE

37%
63%

Login: ONLiNE

05
Zář '16

TwinStar v roce 2016

Kategorie: Cataclysm, General, Promo, TBC, Vanilla, WotLK

Vážení hráči,

máme za sebou dvě třetiny roku. A jak už to tak bývá, mnoho času v těchto dvou třetinách jsme strávili při řešení všemožných problémů, které náš projekt potkávají a potkávat i nadále budou. Co však můžeme slíbit je to, že my před problémy utíkat nebudeme a budeme s nimi zápolit jak jen budeme umět, aby TwinStar fungoval pořád a byl tady pro vás a vaši zábavu.

Jistě dobře víte, jak náročným obdobím si procházíme, co mu předcházelo a proč tomu tak vlastně je. Pokud by to někdo nevěděl, raději vše objasníme.

Situace všech free projektů může být dost zásadně složitá. Záleží to na mnoha ohledech a faktorech. Hlavním však je a bude oblíbenost u hráčů, tedy to, kolik jich na daných projektech hraje. Pokud se touto informací někdo potřebuje překotně prezentovat, nemusí dopadnout úplně nejlépe. To je něco, čemu se my chceme vyhnout. Chceme být i nadále součástí vašich životů, mít tam své malé místečko. Chceme, abyste se k nám vraceli, bavili se, hráli s přáteli. A aby toto bylo možné, bylo nutno podniknout jisté kroky. Nebudu tady detailně popisovat všechno, co se jak muselo změnit. Vězte však, že toho bylo hodně a kdyby to nebylo třeba, nedělali bychom to. Díky všem těmto změnám se ale nyní potýkáme se zcela novým typem problémů. Na jejich řešení neustále pracujeme, jejich optimální vyřešení je však nepoměrně složitější. Dobře víme, že pro vás je toto stav nevyhovující. Pro nás ale samozřejmě taky a naší maximální snahou bude vše dovést do co nejlepšího možného stavu.

Aby situace nebyla ve vašem podvědomí jen tak dramatická, přinášíme něco k jejímu odlehčení a pro vaši všeobecnou potěchu. Trailer představující celý náš projekt zpracoval v maximální dokonalosti Radim Zeifart, kterému tímto vysekáváme poklonu.

Užívejte si tuto prezentaci stejně jako si ji užíváme my a děkujeme za neutuchající přízeň, kterou nám projevujete.

TwinStar tým