Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hades

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 0d 4h 20m

Login: ONLiNE

55%
45%

Uptime: 0d 4h 20m

Login: ONLiNE

64%
36%

Uptime: 4d 1h 15m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 15d 19h 53m

Login: ONLiNE

32%
68%

Uptime: 1d 21h 10m

Login: ONLiNE

53%
47%

Login: ONLiNE

22
Pro '16

Ostrov sem, ostrov tam, všude kam se podívám

Kategorie: Cataclysm

Vážení hráči,

při anketce na Facebooku, o vašich oblíbených ostrovech a ostrůvcích Azerothu, nám jeden chyběl. Je to vlastně pochopitelné, když na TwinStaru doposud nebylo možné toto místo navštívit.
Ale to se brzy změní.

Ponejprve si musíme vyjasnit důvod, proč tato novinka vůbec vznikla.
O snaze dodržovat nasazování contentových posloupností bylo napsáno již mnoho slov a vět a ještě mnoho jich napsáno bude. Jedno je však jisté. Občasné drobné ústupky jsou určitým kompromisem v tom, jak je free server schopen nakrmit hladné krky všech svých hráčů. Dodržení především časové kontinuity nasazování všech částí rozlehlého světa WoW je pro nás mnohdy buď velmi složité, spíše pak nemožné.

Rozpětí mezi nasazením určitých zásadních milníků bývá větší než by být mělo, herní náplň se pak stává velmi rychle stereotypní. Proto dochází k rozhodnutím, čím takové mezery vyplnit, aby
vás hraní na našem projektu bavilo i v takových časech. Nyní jedno takové období probíhá. Patch 4.2, ač svou délkou trvání není úplný stařík, tak už nějaké vzpomínky generuje. A než nám
přikvačí patch 4.3, tak ve všech statistikách přibude nejeden řádek.
A proto vznikl tento nejprve nápad, který se však velmi rychle stal víc než pouhým nápadem, na kterém jsme začali pracovat. A co že nás to napadlo?

Co tak přidat do mapy nějakou novou část? Co třeba ostrov? Ostrov osvícený měsícem? To by bylo něco…Darkmoon Island!

darkmoon_island2017

Ano my víme, Darkmoon Island je součástí patche 4.3. Ano my víme, patch 4.3 ještě nespouštíme, Darkmoon Island by tu ještě být neměl. My to všechno víme.
Tady je třeba se vrátit k prvnímu odstavci této news. A přesně toto pak aplikovat na tento náš oznam.

Takže ano, Darkmoon Island (dále již jen „DM“) vám zpřístupníme dříve než zbytek contentu 4.3 a tím trochu pomůžeme zvýšit herní pohodu při čekání na jeho ostatní části.

A teď již tedy bez omáčky okolo a k věci. DM bude probíhat téměř stejně tak jako doposud. Vždy na začátku měsíce se event spustí. Tím ta podobnost ale končí 🙂
Snažili jsme se, aby vše okolo tohoto každý_měsíc_se_opakujícího_eventu bylo opravdu přesně tak jak být má. Pracovali jsme na spoustě drobných detailů, které by asi totální většina hráčů nevnímala.
A protože vás nechceme ochudit o to, co vám prostřednictvím DM nabídneme, sepíšeme alespoň to hlavní a podstatné a k tomu vypíchneme pár nějakých těch drobnůstek.

Dva dny před samotným spuštěním DM eventu se v Mulgore/Elwynn Forest objeví základy táborů. Po dvou dnech se základy změní v plnohodnotné tábory.
V těchto táborech pak samozřejmě najdete vše, co tam najít máte. Dvojice žonglujících Fire Juggler, oheň plivající Fire Eater, každého z vás vítající Darkmoon Faire Greeter a tábor tvořící objekty.
V každém hlavním městě, se po startu eventu, objeví Darkmoon Faire Mystic Mage. U tohoto NPC se můžete portnout přímo do základního tábora DM vaší frakce. Poplatek za teleport je samozřejmě odstupňován dle výšky levelu vaší postavy.

Nyní, po projítí portálem, se dostáváme k samotnému ostrovu. Nebudu vypisovat veškeré NPC, které zde potkáte, seznam by byl zbytečně dlouhý a nepřehledný.

Koho si však jistě všimnete bude pobíhající skupinka dětí. Jenže pozor, tato skupinka dětí se mění. Skupinky jsou tři různé, dvě z nich jsou čtyřčlenné, jedna tříčlenná.
Dětičky různě pobíhají (zas tak různě to není, mají svoje dané waypointy) a poté na vybraných místech zastavují. A na těchto místech provádějí náhodné věci (zas tak náhodné nejsou, je přesně dáno, která skupinka dětí kde a co má dělat a říkat…náhodně se však vybere jedno dítko a jedna akce). No kdo by si toho všiml 🙂
Darkmoon Carnie se prochází v improvizované Zoo, Ellie Goodup čas od času vyvede na procházku náhodné zvíře.

Dále potkáte různé postavy, které jste již mohli vidět po celém světě WoW a nyní jsou na DM na návštěvě. Tyto se taky náhodně střídají a je jich celkem 17.
Ve vodě okolo ostrova můžete fishovat a ulovit nového peta, případě starou známou želvu z WotLKu.
Pokud se vám podaří umřít tak před oživením u spirita můžete potkat pochodující duchy. Ti jsou samozřejmě viditelní pouze v mrtvém stavu (takovou větu pochopí jen hráč WoW).
Každou hodinu pak vystoupí DM kapela, se kterou se spustí i ohňostroj.

darkmoon_rocket_solo

Velkou parádičkou je Darkmoon Deathmatch. Jednou za 3 hodiny bude vyhlášena bitva všech proti všem. Ze všech účastníků této řeže pak zůstane jeden poslední, který bude vyhlášen coby vítěz a získá tak právo vylootovat bednu s odměnou. Budeme mít někoho, kdo by dokázal tuto arenu vyhrát dvanáctkrát? Získal byt tak achievement Darkmoon Dominator. Zřejmě nebude moc postav, které se tímto budou moci pochlubit…

Samostatnou částí pak musí být DM questy a hry. K účasti v těchto hrách budete potřebovat Darkmoon Game Tokens. Tyto tokeny získáte buď nákupem sáčků u vendorů anebo jako odměnu za některé questy.
Další odměnou pak budou Darkmoon Prize Ticket. Toto platidlo poté využijete k nákupu různých itemů, plánků, heirloomů, tier setů pro transmog, zábavných předmětů, companionů či mountů. Možností je spousta.
U profesních questů získáváte si navíc i skill do těchto profesí, jedinou podmínkou je mít skill u profese na hodnotě minimálně 75.
Většina questů, tedy ty herní (PvE/PvP), jsou daily, jedinou výjimkou je Test Your Strength a všechny profession questy. Tyto questy se resetují po skončení eventu.

Výčet získatelných achievemetnů byl byl taktéž dlouhý a popis všech těchto položek by vydal za samostatnou news.

Prostě a jednoduše…Darkmoon Faire na ostrově vám přinese mnoho zábavy a rozličných možností a my budeme doufat, že námaha, kterou jsme do oprav vložili, se u vás setká s ohlasem a především potěšením, které u hry jistě chcete nalézt.

To nejdůležitější nakonec. Nově zpracovaný DM festival si začnete užívat hned od začátku roku, tedy 1.1.2017 kdy lednový DM festival začíná.

A jelikož je tato news opět jedna z těch větších, využijeme ji k možnosti získání drobné odměny ve formě TwinStar hvězdiček, tentokráte to bude 50**
Jak je můžete získat? Sdílením news na vašem Facebook profilu a to přes naši TwinHead FB share aplikaci.
Sdílet můžete okamžitě po vydání news. Ukončení tohoto sdílecího eventu proběhne 3.1.2017 ve 12:00. Poté dojde k vyhodnocení eventu a rozeslání odměny na vaše účty.

Děkujeme za přízeň kterou nám projevujete a při plnění všeho, co Darkmoon festival nabídne, vám přejeme příjemnou zábavu.

TwinStar tým