Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 1h 50m

Login: ONLiNE

45%
55%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 1h 2m

Login: ONLiNE

42%
58%

Login: ONLiNE

20
Čvn '17

Odstávka všech služeb

Kategorie: General

Vážení hráči,

v nejbližších dnech začne velká a dlouho plánovaná akce, při které dojde ke změně a nahrazení našeho starého databázového serveru za nový.
Pro vás to bude znamenat několik odstávek.

Samozřejmě považujeme za důležité vás o takových odstávkách informovat co nejdříve to je možné, nejlépe s několikadenním předstihem.

První z těchto odstávek VŠECH služeb bude (na 99,9%) tento pátek 23.6.2017 (čas odstávky ještě následně upřesníme, nejpravděpodobněji to bude od ranních hodin). Proč upozorňujeme na odstávku, jejíž termín nemusí být zcela přesný? Tento uváděný termín je v současnosti tím, který považujeme za konečný a především vás na nutnost odstávky upozorníme raději tímto způsobem. Psát podobnou informaci třeba až den předem, byť s vědomím, že je termín opravdu finální a neměnný, nám přijde jako ta horší varianta. Věřte, že se budeme snažit, aby páteční termín byl ten konečný, nikdy však nejsme schopni předpovídat veškeré alternativy co může cokoliv v tomto plánu změnit.

Naše předpokládaná doba odstávky je 2-3 hodiny. Většinou však přijde, i přes všemožné několikadenní přípravy a plánování, k problémům, které následně vše nepříjemně prodlouží. Opět…počítáme tedy s touto délkou odstávky, mějte však na paměti i variantu, kdy se vše může „trochu“ prodloužit.

Takže resumé o co vlastně jde?
Jedná se o první fázi přípravy přechodu na nový databázový server. Do budoucna pak bude třeba počítat s dalšími dvěma podobnými odstávkami. O těch vás samozřejmě budeme opět informovat, o celkovém průběhu celé akce taktéž.

edit: čas odstávky je stanoven v pátek 23.6.2017 od 6:00

TwinStar tým