Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 3h 50m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 3h 2m

Login: ONLiNE

40%
60%

Login: ONLiNE

30
Srp '17

Název, spuštění a časový plán mezinárodního realmu

Kategorie: Cataclysm, General

Vážení hráči,

dnešní news přinese odpovědi na mnoho otázek, kterými jste nás doslova zasypali poté, kdy jsme oznámili spuštění nového mezinárodního Cataclysm realmu spolu s oznámením o následném přechodu na další datadisk Mists of Pandaria.

První co bylo třeba vyřešit byl název našeho nového realmu. Interní diskuze a anketa nám protřídila prvotní návrhy a v rámci druhého hlasování bylo rozhodnuto o finálním názvu.

Nový mezinárodní Cataclysm realm tedy ponese název

Hades

Díky vybranému názvu našeho nového projektu se brzy můžete těšit na vlastní Facebook profil a webovou stránku.

Hlavní a nejzásadnější dotaz z mnoha úst a klávesnic směřuje k datu spuštění. Oznámit přesný termín spuštění je vždy velmi ošemetné. My vás však nechceme zbytečně napínat, naopak máme zájem, aby se každý z vás mohl na toto datum náležitě připravit. S čím je však v tomto případě datum spuštění spojené je to, jakým způsobem budeme chtít onen realm vést.
Období, ve kterém se právě nacházíme, nám lehce nahrává k možnosti, kterou doposud nikdo nikde na free scéně nepoužil. My však tuto možnost máme a vzhledem k faktu, že až na finální content celého Cataclysmu máme vše ostatní připraveno, a tento finální bude připraven zanedlouho, můžeme onu uvažovanou možnost využít. A co že to je?

Kdo zná historii Cataclysmu tak ví, že jeho oficiální spuštění proběhlo zhruba před osmi lety. My si dovolíme použít tento termín, přidáme k němu oněch osm let a připravíme pro vás KLON OFICIÁLNÍHO CATACLYSMU. Samotné datum spuštění, spouštění následných contentů, world eventy a mnoho dalšího bude spouštěno přesně jako tehdy.

A kdy tedy odstartujeme? My jsme si za náš výchozí datum vybrali datum spuštění patche 4.0.3. Tím datem tedy pro nás všechny bude:

16.11.2017

Když jsme si stanovili start realmu, můžeme pak nastínit i další data spouštění následných contentů ať máme všechny termíny pohromadě.

16.11.2017spuštění realmu

7.12.2017patch 4.0.6 (BWD, BoT, ToTFW, Baradin Hold – Argaloth, Vicious PvP)

26.4.2018 – spuštění 4.1 (Zul’Aman and Zul’Gurub)

28.6.2018 – spuštění 4.2 (Firelands + Molten Front, Baradin Hold – Occu’thar, Ruthless PvP)

29.11.2018 – spuštění 4.3 (Dragon Soul, End Time, Well of Eternity, Hour of Twilight, Baradin Hold – Alizabal, Cataclysmic PvP)

Dodržení tohoto časového plánu však může ovlivnit mnoho faktorů. My však budeme doufat, že nám tento průběh nic nepřekazí a vše proběhne tak jak plánujeme.

 

A jaká je tedy aktuální situace?
Momentálně veškeré naše práce směřují k přípravě spuštění. Core developeři se přesunuli na úvodní instance Cataclysmu. Ladíme současně Bastion of Twilight (2 bossové hotovo), Blackwing Descent (2 bossové hotovo) a 5-man dungeony (pracujeme na druhém dungeonu). Throne of the Four Winds přijde na řadu v zápětí. Databaze developeři aktuálně pracují na Deepholmu, detailech v Hyjalu a Twilight Highlads. Spolu s tím se už připravují změny, které jsou spjaty s contenty samotnými. Nabídka vendorů, drop itemů atd.
Čas do definitivního spuštění využijeme v maximální míře k doladění všech aktuálních chyb v instancích, mechanikách a všem ostatním, poté se opět naplno vrátíme k dokončení contentu 4.3.

O tom, co bude dělat poté už není nutné spekulovat…příprava Mists of Pandaria po celou dobu průběhu mezinárodního Cataclysm realmu 😉

TwinStar tým