Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 4h 25m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 19d 17h 32m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

05
Čvn '18

Opakovaná odstávka a restrukturalizace databáze

Kategorie: Cataclysm, General

Vážení hráči,

dnes dopoledne proběhla plánovaná odstávka projektu Artemis. Při této odstávce měla proběhnout restrukturalizace databáze.

Bohužel, i přes veškerou přípravu jsme s výsledkem tohoto procesu nebyli spokojeni. Nekonzistence finálních dat byla natolik zásadní, že jsme se rozhodli pro smazání těchto nových dat a nahrání kompletní zálohy z dnešního rána. Po dalších kontrolách a testech pak následně k opakování celého procesu.

K tomuto opakování dojde zítra, tedy 6.6.2018, od 5:00. Vzhledem ke stavu, kdy si data ve všech potřebných tabulkách budeme nejprve „čistit“ a až následně dojde k samotné restrukturalizaci, proces jako takový bude trvat déle než tomu bylo dnes. Bez okolních problémů a následnému nahrávání zálohy proběhl dnes celý proces za 6 hodin. Nyní tedy s prvotním vyčistěním počítejme nějakou tu hodinku navíc, přesný odhad si však stanovit netroufneme, celková doba však v konečném důsledku může být až dvojnásobná.

O celém průbehu procesu budeme, tak jako dnes, průběžně informovat. Není tedy vhodné jakkoliv se na stav procesu dotazovat, budeme se snažit informovat opravdu pružně.

Děkujeme za trpělivost, TwinStar tým