Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hades

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 2d 9h 5m

Login: ONLiNE

44%
56%

Uptime: 1d 1h 50m

Login: ONLiNE

47%
53%

Uptime: 2d 9h 5m

Login: ONLiNE

17%
83%

Uptime: 2d 9h 2m

Login: ONLiNE

29%
71%

Uptime: 2d 9h 1m

Login: ONLiNE

46%
54%

Login: ONLiNE

26
Lis '18

Poslední event k 10. narozeninám TwinStaru

Kategorie: Cataclysm

Vážení hráči.

Minulý týden jsme vás informovali o plánovaném releasu nového herního obsahu, patche Hour of Twilight. V blízké době to bude přesně 10 let od vzniku projektu TwinStar. V průběhu tohoto roku jste si mohli užít zatím 3 eventů v rámci letošních narozenin. Teď je čas na tu poslední, největší, který bude spojen s výše zmíněným releasem.

Předchozí odměny se budou znovu opakovat. Můžete se tedy opět těšit na dvojnásobný „xp rate“ do úrovně 85, sloučené ingame aukce pro obě frakce bez poplatků a v neposlední řadě zvýšené týdenní limity zisku Valor a Conquest pointů. To si můžete představit následovně.
V současné době je limit pro Valor Pointy nastavený na 980 Valor pointů za týden. Tento limit se zvýší dvojnásobně, tedy na 1960. V průběhu trvání eventu můžete získat Valor pointy za dokončení dungeonů užitím RDF funkce 14 krát za týden. To samé platí o Zul’Aman a Zul’Gurub instancích.
Základní limit pro týdenní zisk Conquest pointů bude také zvýšený, na 3299.

Poslední odměnou je dvojnásobně zvýšený zisk skill pointů z profesí. Pokud jste plánovali před novým contentem změnit své profese pro získání největšího bonusu pro své postavy, nyní je ta správná chvíle!

Kdy můžete poslední event k 10. výročí očekávat?
Event k 10. výročí TwinStaru začne 28. 11. a skončí 12. 12. Pro krátké shrnutí, můžete očekávat zvýšený zisk zkušeností, sjednocené aukce bez poplatků, zvýšený týdenní limit pro Valor a Conquest pointy spolu s dvojnásobným ziskem profesních skill pointů.

Po skončení výročního eventu očekáváme zvýšený výskyt kovářů. Uvidíme se na Artemise!

TwinStar tým