Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 0d 12h 40m

Login: ONLiNE

47%
53%

Uptime: 4d 6h 55m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 2d 3h 11m

Login: ONLiNE

40%
60%

Uptime: 2d 2h 41m

Login: ONLiNE

52%
48%

Login: ONLiNE

06
Pro '18

Doplňující informace k 4.3

Kategorie: Cataclysm

Vážení hráči.

Rádi bychom vás informovali o podrobnostech souvisejících se spouštěním nového herního obsahu. Ten bude dostupný od 14. prosince, 18:00.

Z počátku bude na Artemisu v nové raid instanci, Dragon Soul, 10 % damage redukce. Tu důvěrně znáte z Firelands, ve kterých bude zrušena. Redukci pro Dragon Soul instanci zavádíme z důvodu nadprůměrně vybavených postav. ID poté, co první hráči porazí Madness of Deathwing na 10 HC, se redukce sníží na 5 %.

Veškeré Valor pointy, které máte, budou převedeny na Justice pointy. Bude-li součet Valor pointů a Justice pointů větší než 4000, každý bod nad tento limit se převede na zlato v kurzu 1 JP = 0,47 G.

Týdenní Valor point cap se změní na 1000. Obdržíte 150 Valor pointů za každý dokončený heroický Cataclysm dungeon, pokud využijete funkce Looking for Dungeon.

Současná PvP zóna skončí a začne její vyhodnocování. Arény a Rated battlegroundy budou nedostupné po dobu jednoho týdne. Od 21. prosince začne 11. sezóna – Cataclysmic, spolu s ní bude dostupný nový boss v instanci Baradin Hold, Alizabal.

Veškeré Conquest pointy, které máte, budou převedeny na Honor pointy. Bude-li součet Conquest pointů a Honor pointů větší než 4000, každý bod nad tento limit se převede na zlato v kurzu 1 HP = 0,35 G.

Dále bude upravena proc chance na efekt z legendární zbraně, Dragonwrath, Tarecgosa’s Rest. Battle Standard of Coordination a jejich variace budou použitelné ve Firelands a v neposlední řadě budete získávat z archeology nálezů 5 až 9 fragmentů.

Čtvrtý výroční event skončí 12. prosince po updatu serveru. Věci, které vložíte do aukce před koncem eventu (v rámci eventu na spojenou aukci pro obě frakce), zůstanou i po updatu v aukcích neutrálních měst. Když je tedy po updatu neuvidíte v nabídce dražených předmětů ve svých frakčních městech, nemusíte se bát, že jste o ně přišli. Stačí si je vyzvednout v některém z goblinských měst, nebo počkat, než vám dorazí zpět poštou.

TwinStar tým