Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 20h 45m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 58d 20h 2m

Login: ONLiNE

37%
63%

Login: ONLiNE

25
Úno '19

Budoucnost projektu

Kategorie: Cataclysm

Vážení hráči.

WoW free scéna je živý organismus, který se neustále mění. Kdo chce přežít, musí na tyto změny pružně reagovat. Mnohdy není úplně jednoduché vybrat to správné řešení.

I my, ačkoliv náš projekt funguje už neuvěřitelných více než deset let, se neustále učíme a získáváme zkušenosti. Do spuštění projektu Hades náš Cataclysm tým pracoval pouze s CZ/SK komunitou. A musíme přiznat, mentalita a celkově chování mezinárodních hráčů byla pro nás něčím zcela novým. I z tohoto důvodu byl start Hadesu v některých ohledech ne zcela bezchybný. Postupem času jsme si vzájemně budovali způsob komunikace a hlavně důvěru. My věříme, že jsme si tuto důvěru zasloužili a naší prací vás přesvědčili, že pro vaši herní spokojenost odvádíme maximum. Nyní přicházíme s informacemi o tom, co nás může čekat v budoucnosti. Tento směr ale nechceme stanovit bez toho, aniž bysme se o tom nepodělili s vámi, naší komunitou. Vy jste srdcem našich projektů, rozhodovat bez vás by bylo více než hloupé.

Jaký je tedy aktuální stav?

Díky tomu, že se na našich projektech pohybuje opravdu různorodé složení národností, snažíme se brát v úvahu veškeré dění na WoW free scéně. Kdo toto všechno sleduje také ví, že projekty provozující datadisk Cataclysm jsou buď na konci své cesty (tam můžeme řadit oba naše realmy Artemis a Hades), jsou populačně prázdné, nebo jejich funkčnost je pro hráče vyžadující kvalitu absolutně nepřijatelná. A zde vyvstávají první otázky, jak se k tomuto stavu postavit? Jsme schopni posunout se do další expanze podle předem uvedených plánů?

Situace je taková, že na MoP už nějakou dobu pracujeme, a zatím nejsme ve stavu, že bychom spustili veřejné PTR. Zde se nabízí možnost spustit nový Cataclysm realm, který by zaplnil momentální absenci nově začínajícího kvalitního Cataclysm projektu. Z našeho pohledu by to bylo ideální řešení, jelikož díky zkušenostem získaným během provozu projektu Hades už víme daleko lépe, jak pracovat s mezinárodní komunitou. Díky vašim reportům se nám podařilo odstranit obrovské množství dalších problémů a celkově jsme se kvalitativně opět posunuli. Známe vaše požadavky a to, co vás u hraní drží. Umíme lépe pracovat s tím, jak vám umět pomoci s herními problémy. Prostě a jednoduše, jsme připraveni na vše spojené s takovým projektem ještě lépe než u Hadesu.

Zde by se dalo taktéž uvažovat o případném spojení realmů Artemis a Hades. Pokud by mělo ke sloučení realmů dojít, bylo by samozřejmě v první řadě potřeba upravit pravidla a vytvořit podporu pro 2 komunikační kanály – jeden mezinárodní a druhý podporující český a slovenský jazyk.

Jelikož se jedná o významné změny, chceme je nejdříve prokonzultovat s vámi. Jak se stavíte k otázce spojení Artemisu a Hadesu? Máte zájem o nový Cataclysm realm v roce 2019? Pro učinění toho nejlepšího rozhodnutí potřebujeme znát vaše názory. Ty nám můžete zanechat ve hře po pondělním update pomocí příkazů psaných do chatu: .merge a .fresh s parametry yes a no. Pro obě otázky lze hlasovat pouze jednou za účet, takže například „.merge yes“ a „.fresh yes“.

TwinStar tým