Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 20h 15m

Login: ONLiNE

49%
51%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 58d 19h 32m

Login: ONLiNE

37%
63%

Login: ONLiNE

09
Dub '19

Základní informace o sloučení Artemisu a Hadesu

Kategorie: Cataclysm

Vážení hráči,

o tom, že jsme se rozhodli sloučit naše dva Cataclysm realmy, Artemis a Hades, do jednoho velkého společného realmu, jsme vás již informovali. Byla to však informace spíše obecná, bez bližších detailů.
V předchozích dnech bylo projednáno a dohodnuto několik dalších položek v tomto sloučení a některé z nich vám můžeme oznámit. Jednou z těchto informací je s největší pravděpodobností to, co vás zajímá nejvíce. A tím je termín sloučení.

Merge realmů Artemis a Hades proběhne dne 24. 4. 2019. Přesné náležitosti (průběh, čas atd.) budou ještě upřesněny.

Dále jsme debatovali o jménu tohoto nově vznikajícího realmu. V interní anketě jsme vybírali z několika navržených jmen a jak je již zavedenou Twinstar tradicí, jednalo se o jména řeckých bohů. Jeden z nich bude tedy patronem našeho nového realmu i nyní.
Jméno našeho nového mezinárodního realmu bude – Apollo.

Se sloučením realmů bude třeba doladit a následně oznámit ještě spoustu podrobností, ty si však necháme na další, obsáhlejší, novinku.

Co však můžeme oznámit již nyní je to, že na obou realmech dojde týden před jejich sloučením, tedy 17. 4. 2019, k ukončení probíhajících PvP sezon a uzavření arén a rated BG (vyhodnocení sezon proběhne těsně před finálním sloučením realmů). Důvod je zřejmý, stejný výchozí bod pro všechny v rámci jedné velké PvP komunity a jejich společné nové sezony, která bude spuštěna po provedení sloučení realmů.

Další podrobnosti ohledně všeho dalšího týkajícího se sloučení (pravidla, tým, komunikace a vše ostatní) popíšeme v dalších novinkách.

TwinStar tým