Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 3h 10m

Login: ONLiNE

48%
52%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 2h 22m

Login: ONLiNE

41%
59%

Login: ONLiNE

Jak se přihlásit

Registrace herního účtu

Prvním krokem k hraní na našem projektu je úspěšná registrace herního účtu. Ten si zřídíte v account manageru. Po založení účtu vám přijde na email aktivační link, na který je potřeba kliknout a tím se vám úspěšně účet aktivuje. Tím máte úspěšně za sebou první krok k nekonečné zábavě.

Výběr typ datadisku na kterém chcete hrát
Artemis/Hades – Cataclysm
Hyperion – Wrath of the Lich King
Kronos – WoW Classic Vanilla

Cata PTR

Verze klienta: 4.3.4

Realmlist:
set realmlist login.twinstar.cz
#set realmlist login2.twinstar.cz
#set realmlist login3.twinstar.cz
set patchlist localhost

Realmlist můžete měnit a to přidáním nebo smazáním znaku „#“ na daném řádku obsahující „set realmlist loginX.„…tím si vyberete trasu po které se na Artemis budete připojovat.

Váš realmlist by tedy měl vypadat jako jeden z uvedených na obrázku níže:

1) Stáhněte si následující soubor, který poté odzipujte:
World of Warcraft Cataclysm 4.3.4

2) Spusťte hru souborem WoW.exe

3) Do hry se přihlašujte pomocí jména svého účtu, ne emailem! Při snaze přihlásit se pomocí emailu se začnou stahovat updaty, což je v našem případě zbytečné, a hra vám nepůjde spustit.

Příjemnou zábavu přeje Twinstar Team

Nahoru

Deimos & Phobos - Wrath of the Lich King

Verze klienta: 3.3.5a (12340)
Realmlist: set realmlist wow.twinstar.cz

Pro hraní WOTLK verze hry na našem serveru Hyperion stačí projít následujícími několika velmi jednoduchými kroky. Vše jsme přichystali za vás tak, aby to zvládnul každý jedinec.

1) Stáhněte si soubory z následující složky:
Twinstar WotLK

2) Pokud jste si soubory stáhli z uloz.to, spusťte soubor s koncovkou exe. Pokud jste použili torrent, spusťte soubor, který se vám stáhnul, tj. WoW_WotLK. V obou případech jde o archivy, které je nutné extrahovat. To uděláte tak, že vyberete cestu, kam chcete WOTLK nainstalovat, a dáte OK. Poté se vám kompletní hra rozbalí do vámi uvedené složky, kompletně napatchovaná a téměř připravená ke spuštění.

3) Změňte obsah souboru realmlist.wtf, který je v adresáři Data\enGB na údaje uvedené výše (soubor bude tedy obsahovat pouze jeden řádek)

4) Do hry se přihlašujte pomocí jména svého účtu, ne emailem! Při snaze přihlásit se pomocí emailu se začnou stahovat updaty, což je v našem případě zbytečné, a hra vám nepůjde spustit.

5) Příjemnou zábavu přeje Twinstar Team

Na Hyperionu jsme implementovali střídání typu realmu – každé pondělí dojde k restartu, který změní typ realmu. Jeden týden tak bude server nastaven jako PVP realm, druhý zase Normal realm. Rozdíl mezi PVP a Normal typem realmu je jediný: Během „Normal“ týdne si budete moci vypnout PVP v Contested lokacích, takže vás druhá frakce nebude moci zabít při expení, farmení atd. BG a arény fungují oba týdny beze změny!

Realmlist je: set realmlist wow.twinstar.cz. Pro výběr realmu je možné po přihlášení se na účet při výběru postav kliknout nahoře vpravo na tlačítko „Change Realm“ a poté zvolit požadovaný realm.

Nahoru