Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 8h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 1d 0h 10m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 19d 19h 12m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

06
Zář '12

Vážení hráči, Vzhľadom k nízkym počtom redaktorov a občasnému prispievaniu do Twinstar Times sme sa rozhodli opäť vám otvoriť bránu do nášho teamu.

čti dál
05
Zář '12

Vážení hráči, jak jistě většina z vás pocítila, tak prázdniny jsou za námi a nový školní rok před vámi. Jelikož ale prázdniny pro server neplatí, tak máme pro vás další várku informací, z nichž několik je dosti stěžejních.

čti dál
10
Srp '12

Vážení hráči, Momentální Test Team není ve velkém obsazení, jako býval a proto vám nabízíme možnost se stát jedním z Testerů a dopomoci tak k rychlejšímu řešení reportů na našem novém TwinHead Bug Reportu.

čti dál
08
Srp '12

Chyba v textu

Kategorie: General

Vážení hráči, v minulém příspěvku bylo uvedeno chybné číslo na dočasně zvýhodněné DONATE SMS. Správné číslo pro CZ donate SMS je 900 07 99. Veškeré SMS, které jste se snažili zaslat nebyly zpoplatněny, jelikož číslo které bylo včera chybně uvedeno je neplatné a tudíž vás tyto pokusy nic nestály.

čti dál
07
Srp '12

Vážení hráči, od této chvíle počínaje došlo ke změně v CZ DONATE SMS. Mechanizmus zasílání DONATE SMS je stálé stejný, avšak došlo ke zmeně telefonního čísla pro na číslo 900 07 99 ( pouze pro zasílání SMS přes české operátory, u slovenských beze změny).

čti dál