Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hades

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Kronos III

ONLiNE

Uptime: 2d 8h 30m

Login: ONLiNE

51%
49%

Uptime: 0d 2h 50m

Login: ONLiNE

58%
42%

Uptime: 2d 17h 55m

Login: ONLiNE

31%
69%

Uptime: 5d 15h 43m

Login: ONLiNE

19%
81%

Uptime: 2d 20h 11m

Login: ONLiNE

51%
49%

Login: ONLiNE

07
Srp '12

Vážení hráči, od této chvíle počínaje došlo ke změně v CZ DONATE SMS. Mechanizmus zasílání DONATE SMS je stálé stejný, avšak došlo ke zmeně telefonního čísla pro na číslo 900 07 99 ( pouze pro zasílání SMS přes české operátory, u slovenských beze změny).

čti dál
02
Srp '12

Vážení hráči, dnes se většina z vás přehoupla do druhé poloviny letních prázdnin a tak jsme si pro vás, jež dychtíte po informacích a zajímá vás co se děje a plánuje, připravili pořádnou dávku informací k celkovému dění kolem našeho projektu a naších serverů.

čti dál
27
Čvn '12

Vážení hráči, jak jistě mnozí víte, náš projekt má svoji vlastní Facebook stránku. Co možná mnozí nevíte je fakt, že právě na naší Facebook stránce se postují aktuální horké novinky – krátká infa, které se zobrazují pouze na našem Facebooku.

čti dál
20
Čvn '12

Vážení hráči, po dlouhém čekání máme tu čest vás oficiálně přivítat na našich nových webových stránkách. Celý web přešel na nový redakční systém, jež jsme značně upravili pro naše potřeby. Web dostal komplet nový profesionální design, na kterém jsme pracovali spolu s grafiky z Fineway studios.

čti dál
04
Čvn '12

Vážení hráči, někteří jste možná zjistili, že nelze stahovat soubory ze sekce Jak se připojit. Náš poskytovatel sdílení souborů a zároveň náš hráč Ougiss, který je za výpadek zodpovědný, oznámil, že řeší na svém serveru závažnou chybu. Máme tu pro vás externí linky.

čti dál