Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 8h 30m

Login: ONLiNE

45%
55%

Uptime: 1d 0h 5m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 19d 19h 12m

Login: ONLiNE

34%
66%

Login: ONLiNE

09
Kvě '12

Vážení hráči, dovolili jsme si pro Vás nachystat jednu velice neobvyklou soutěž. Jak už z nadpisu vyplývá, tak se tato soutěž uskuteční na Brněnském Majálesu, který se koná tento pátek, tj. 11.5.2012 v odpoledních a večerních hodinách.

čti dál
25
Dub '12

Vážení hráči, jak bylo včera avizováno, tak vám nyní představujeme nové logo a nový oficiální trailer našeho serveru. Doufáme, že se vám výsledky naší dlouhodobé práce budou líbit.

čti dál
24
Dub '12

Vážení hráči, již velmi dlouhou dobu si pro Vás chystáme kompletní vizuální změnu celého našeho velkolepého projektu. Doba, na kterou mnozí ze zvědavosti čekají, se pomalu, ale jistě neodvratně blíží.

čti dál
16
Dub '12

Vážení hráči, jak jsme avizovali již na našem fóru, tak díky spolupráci s naším věrným hráčem Ougisska jsou soubory herních klientů od dnešního dne hostovány na dedikovaném serveru, odkud můžete stahovat bez jakéhokoliv čekání a limitů.

čti dál
30
Bře '12

Vážení hráči, vzhledem k faktu, že rapidshare.com je od doby ukončení činnosti několika filehostingových společností velmi pomalý pro neprémiové uživatele, rozhodli jsme se nahrát soubory pro jednotlivé klienty na další filehostingové servery.

čti dál