Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 8h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 1d 0h 10m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 19d 19h 12m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

30
Led '12

Vážení hráči, Tento víkend byl pro nás všechny významnými dny. Díky veškerým optimalizacím, které náš developerPayn naprogramoval a zanesl do našeho jádra, se nám podařilo vyladit drtivou většinu pádů a posunout hranici, kdy server jede zcela bez známek jakýchkoliv lagů a prodlev.

čti dál
26
Led '12

Vážení hráči, v jedné z předcházejících novinek jsme Vás informovali o twinstar launcheru, který si právě teď můžete stáhnout přímo odtud. Stačí si jen soubor stáhnout a nainstalovat. Po spuštění Vám najede nabídka, kde si přes Nastavení v levém dolním rohu vyberete složku se hrou.

čti dál
16
Led '12

Milí hráči, Milé hráčky Máme tu pre vás niečo čo ste na Free Serveroch ešte nevideli. Twinstar Hľadá Talent!  A možno hľadáme práve teba! Myslíš si že to zvládneš?! Tak neváhaj a zapoj sa do našej sútaže!

čti dál
15
Led '12

Vážení hráči, spousta z Vás má sem tam problém se samotnou instalací hry, ať už se jedná o hráče Wotlk, kteří třeba chtějí zkusit Tbc/Vanillu či naopak, nebo se jedná o zcela nové hráče, kteří chtějí začít u nás hrát.

čti dál
23
Pro '11

Z oblohy sypou se hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli. Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje TS team.

čti dál