Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

OFFLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 3d 6h 20m

Login: ONLiNE

43%
57%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

100%
0%

Uptime: 9d 4h 12m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

29
Kvě '15

Kompletní porce novinek

Kategorie: Cataclysm, General, TBC, WotLK

Vážené hráčky, vážení hráči,

v průběhu května jsme museli operativně řešit několik větších či menších změn. Některé máme dokončeny úplně, jiné jsou před dokončením, u jiných si dořešení vyžádá více času. Tyto změny se týkají všeho, čím se náš projekt zabývá a okolo čeho se točí. Tedy jak čistě herních záležitostí, tak veškerých pomocných a podpůrných projektů, bez kterých bychom si už komplexní fungování Twinstaru nedokázali představit.

fb lista

Začneme asi tím, co nás před zhruba měsícem zčistajasna překvapilo, a to zablokováním naší podpůrné Facebook aplikace (pro upřesnění, toto zablokování se týkalo kompletně všech obdobných aplikací, nejen naší), která sloužila k sharování (nebo lépe česky… sdílení) našich novinek uveřejněných na hlavním webu Twinstar.cz prostřednictvím vašich profilů na Facebooku.

Během května (mája) jsme usilovně pracovali na obnovení stejné, ne-li lepší funkčnosti naší sdílecí aplikace, aby bylo možné opět sdílet naše články, za což se pak můžete těšit na drobnou odměnu. Úpravou prošla interní administrace nastavování sdílení, možnost rozdělení share dle jednotlivých datadisků, čímž je následně možno sdílet více news najednou, atd. Po dalších mírných úpravách, které jsme po změně politiky FB museli provést, naši aplikaci otestoval speciálně vytvořený tým samotného Facebooku, který následně používání aplikace na svých stránkách schválil!

Po schválení aplikace jsme nejprve provedli několik testů sdílení, abysme měli jistotu, že nedojde při používání aplikace k neočekávaným situacím či nesprávné funkčnosti. Po testech, při kterých jsme nenarazili na žádný problém, nám už tedy nic nebrání spustit share vybraných novinek (v praxi to s největší pravděpodobností bude u všech news) uvedených na webu Twinstar.cz, tak jak bylo avizováno před zablokováním sdílecí aplikace!

world events banner

Donedávna jsme se potýkali velmi často s problémy v nejednotnosti probíhajících World Eventů na našich serverech WotLK a Cataclysm (pod názvem datadisku odkaz na přehled world eventů), a to celé ještě versus oficiální servery. Jelikož vám nechceme zbytečně působit problémy či nejistotu v otázkách, kterého serveru se daný world event vlastně týká, srovnali jsme data spuštění všech world eventů. Nyní už tedy nemusíte pátrat nebo se dotazovat, kde a kdy se který event bude odehrávat. Prostě budou všude stejně. 🙂

Zanedlouho vám představíme kompletní přehled všech změn, které za nedávnou doby provedl Eclipse na Armory, také jich nebude málo, a proto bude vše prezentováno v samostatné news.

Cataclysm

Jelikož reportovat aktuální stav probíhajících úprav a oprav je téměř nemožné, představím alespoň to zásadní, na čem teď pracujeme.

Poslední dungeon aktuálního contentu 4.0.6, tedy Deadmines, je téměř před dokončením. Tento dungeon se svou rozsáhlostí řadí k největším na celém Cataclysmu, jeho příprava si vyžádala trochu delší časový úsek. Každopádně nyní už testeři dolaďují poslední detaily jako např. funkčnost všech achievementů, kterých v DM najdete devět, abyste se otevření dočkali v nejbližších dnech. Samostatnou news ke zpřístupnění Deadmines již můžete zpovzdálí vyhlížet. 😉

Deadmines nám poté definitivně uzavře content 4.0.6, abychom se tím přiblížili spuštění contentu 4.1. Součástí tohoto contentu jsou dungeony ve stylu Zandalari, tedy Zul Gurub a Zul Aman, které můžete znát z dřívějších datadisků, kde se jednalo o raid instance pro 20 hráčů na levelu 60 v případě ZG a 10 hráčů na levelu 70 u ZA. Na Cataclysmu jsou obě instance přepracovány do podoby 5-man dungeonů. ZG máme na PTR již kompletně dokončen, a to včetně všech bossů Edge of Madness, k jejichž spuštění je potřeba „Archaeology skill level of 225„. ZA už má své první dva bosse a u dalších se pokračuje.
Spolu s přípravou samotných dungeonů připravujeme i chain questů, které příchod Zandalari navozují. Jedná se o plných 19 questů pro každou frakci. I zde je už postup prací v pokročilé fázi a průběžně vše testujeme.
Termín spuštění si však ještě stanovit netroufneme, okolností, které na toto mohou mít vliv, je v ne příliš početném kolektivu developerů pořád značný. Ale věřte, že se snažíme, jak můžeme, abyste si nový content zahráli co nejdříve.

S tímto vším samozřejmě průbězně opravujeme chyby týkající se veškerých oblastí. Pracujeme na opravách spellů, které ocení jak PvE, tak PvP část komunity, průběžně se snažíme odstranit nově nalezené bugy v aktuálních top instancích, opravujeme questy, případně celé lokace. Nedávno téměř kompletně přepracované např. Thousand Needles, Redridge Mountains toho budiž důkazem či aktuálně probíhající rework goblinských ostrovů Kezan a Lost Isles, kde pracujeme kompletně na optimalizacích phasingu, doplnění všech NPC do správných fází, opravách chyb u questů a celkově vizualní stránce, která k těmto lokacím patří.

WotLK

Ačkoliv je WotLK datadiskem, u kterého by leckdo prohlásil, že je za zenitem své popularity, váš neutuchající zájem o hraní na tomto datadisku to zcela popírá. I díky převodům postav z jiných projektů a samozřejmě stálé hráčské základně se populace na Hyperionu stále drží okolo hranice 1000 hráčů! To je populace, která na WotLK serverech nemá obdoby. Za tuto přízeň vám děkujeme a budeme se snažit, aby vás hraní na Hyperionu dále bavilo.
Nebudeme slibovat desítky či stovky oprav, na to už bohužel nemáme personální prostředky, budeme však stále poskytovat servis v podobě kvalitní podpory ze strany GM či EM, v případě zasadnějších problémů i opravy, které takto i v současnosti probíhají.

TBC

V předchozích dnech proběhla týmová porada týkající se dalších kroků okolo serveru Ares. Datadisk The Burning Crusade je z historického hlediska u hráčů stále oblíbený a tohoto faktu jsme si taktéž vědomi. Jelikož stále chceme poskytovat kompletní možnosti zahrát si jakýkoliv datadisk, TBC toho nebude vyjímkou. V nejbližších dnech vyjdou dvě news, kde vás TBC tým seznámí s nejbližšími plány a postupy.

Z tohoto krátkého přehledu informací jsem vyčerpal vše, co bylo náplní dnešní news, zbývá už jen poslední věc. A to je Share Event! Již tuto news budete moci sdílet na svých Facebook profilech a získat tak malou odměnu ve formě 25* Twinstarových. Event bude probíhat od zveřejnění news, tedy od 29. 5. 2015 19:00 po následující 2 dny, teda do 31. 5. 2015 19:00. Poté bude sdílení vyhodnoceno a všem zúčastněným rozeslány hvězdy na jejich uvedené účty. Pozorně pročtěte pravidla sdílení pro splnění pravidel, jinak vám odměna nemusí být přiznána. Pravidla a popis kde a jak sdílet naleznete jako obvykle v našem Facebook FAQ.

Za celý TwinStar.cz tým,

Pekis