Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 2h 15m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 1h 32m

Login: ONLiNE

41%
59%

Login: ONLiNE

21
Srp '15

[KRONOS] Blackwing Lair

Kategorie: General, Vanilla

Vážené hráčky, vážení hráči,

na našem Vanilla serveru Kronos se schyluje k dalšímu velkému dobrodružství! Chcete být tím, kdo pokoří syna Deathwinga?

Zbývá už jen několik málo dní a celá instance, která se nachází v horách Blackrock, vám poskytne útočiště a možnost ukázat vaše herní umění.

Nesmíme však zapomenout oprášit některá fakta, která hráči novějších datadisků nemusí dokonale znát. Jelikož se bavíme o základní verzi World of Warcraft, tak hlavním zásadním rozdílem je počet hráčů, pro které je instance určena. 10-man? pffff … 25-man? nooo… 40-man yeah!! Zvykli jste si na úroveň svých HP v řádech desítek až stovek tisíc? pffff… pokud se dostane k hranici 8000, tak vás healeři budou milovat. Neobejdete se bez svého DPS dosahujícího pěticiferných hodnot? buuuu…. když se dostanete na 400, tak jste král damage metru.

A kdo za tím vším stojí a je vládcem celého dungeonu? Je to první setkání s bossem, který hrdě nosí jméno Nefarian a který se v Cataclysmu vrátil v instanci Blackwing Descent. Máte tedy jedinečnou možnost vychutnat si prvotní setkání s touto postavou, která se následně prolíná celou historií WoW. Spolu s ním vás prověří bossové Razorgore the Untamed, Vaelastrasz the Corrupt, Broodlord Lashlayer, Firemaw, Ebonroc, Flamegor, Chromaggus a samotný finální Nefarian.

Máte nepřekonatelné nutkání zažít to, co zažívali hráči na oficiálních serverech před deseti lety? Středa 26. 8. 2015 je pro vás tím datem, kdy si můžete vychutnat atmosferu nepoznaného a něčeho nového. Přesný čas spuštění bude oznámen ingame, na Facebooku a všech ostatních informačních kanálech.

Při této příležitosti jsme si pro vás připravili trailer, díky kterému si můžete pravou atmosféru naladit již nyní. Autorem tohoto video skvostu je náš starý známý Hurricane, kterému tímto tleskáme a klaníme se za úžasné dílo.

Opět vám touto news dáme možnost získat drobnou odměnu ve formě TwinStar hvězdiček, a to opět celých 50**. Jak ji získat? Díky možnosti share na vašem Facebook profilu přes naši sdílecí aplikaci. Pro neznalé máme přehledně popsána FAQ. Facebook share event bude pro vás přístupný ode dneška, 21. 8. 2015 14:30, do dne spuštění instance, tedy do 26. 8. 2015 14:30.

Přejeme mnoho úspěchů a zajímavý progress.

TwinStar a Kronos tým

www.kronos-wow.com