Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 3h 45m

Login: ONLiNE

45%
55%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 3h 2m

Login: ONLiNE

41%
59%

Login: ONLiNE

01
Čvn '16

Aktuální informace

Kategorie: General

Vážení hráči,

abychom předešli různým dezinformacím a fámám, které někteří hráči začínají rozšiřovat, chceme uvést aktuální stav věcí na pravou míru.

Již dříve jsme informovali o DDoS útocích mířících na naše projekty. Útoky byly vedeny takovou silou, které jsme se nemohli bránit. Z toho důvodu jsme se rozhodli pro zavedení protiopatření, abychom těmto útokům byli schopni odolat. Tento proces je však trochu jiná úroveň, než jaká byla doposud používána, veškerá tato opatření si žádají čas.
A jak už to tak v životě bývá, ne vše proběhne podle předběžných plánů a odhadů. Aktuálně řeší náš poskytovatel hardwarový upgrade, jelikož ani z jeho strany nebylo zabezpečení na takové úrovni, kterou k naší ochraně potřebujeme. Rádi bychom přinesli přesný termín, kdy se upgrade uskuteční, bohužel toto není možné přesně odhadovat (navíc se nejedná o opatření z naší strany, nemůžeme za někoho slibovat něco, co nemůžeme ovlivnit). Předběžně se však jedná o cca týden až dva, kdy komponenty dorazí. Navíc DDoS útoky proudí neustále a celou situaci náležitě komplikují.

Věřte však, že vyvíjíme maximální úsilí, aby váš požitek z hraní na TwinStaru byl takový, jak jste zvyklí. Zábava, kterou si pak při hraní užíváte, je tím, co i nám přináší uspokojení.

Všem těm, kteří projevují dostatek trpělivosti děkujeme, těm, kteří tolik trpělivosti nemají a projevují svou nevoli se současným stavem komentáři z prostředí dlaždičského vzkazujeme: „Postarat se o vaše pohodové hraní, které si na TwinStaru dopřáváte zdarma, není až taková sranda jak si myslíte“.

TwinStar tým