Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 20h 50m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 58d 20h 2m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

23
Srp '17

Jak se řekne „Panda“ anglicky?

Kategorie: General

Vážené hráčky, vážení hráči,

dnešní novinka bude jednou z těch, které startují něco nového a na co se jen tak nezapomene.

Náš projekt od svého vzniku prošel už zřejmě vším, čím si takový free projekt může projít. A momentálně nastala doba, aby si prošel něčím dalším.
Nebude to ve své podstatě úplně nové, nějaké zkušenosti v této oblasti už máme, ale pro náš hlavní projekt to nové bude.

Nejdůležitější součástí každého takového projektu jsou hráči. Hráči jsou tím, díky čemu jsou projekty označovány jako úspěšné nebo neúspěšné, díky nim mají členové týmů motivaci pracovat a projekt dále někam posouvat. Díky vašemu neutuchajícímu zájmu u nás hrát máme stále snahu vše dělat a řídit tak, aby vše spolu fungovalo a posunovalo se kupředu.
Zároveň však musíme reagovat na veškeré různé situace na free scéně. Dříve nám stačilo sledovat pouze náš malý mikroregion ve středu Evropy. Ačkoliv jsme země maličká, podobných týmů snažících se o něco podobného, jako děláme my, bylo několik. Postupem času jsme zde však zůstali osamoceni.
Otázkou tedy pro nás bylo „co dál“? Kam se ještě chceme posunout? Komu máme co nabídnout? Kdo by oné nabídky mohl využít? A když vidíme, jakých úspěchů dosáhl náš samostatný projekt „Kronos“ a to na poli světovém, bylo nám jasné, že se nemáme proč těmto snahám bránit.

Náš momentálně hlavní projekt, Artemis, se odehrává na expanzi Cataclysm. A když jsme začali podrobněji sledovat evropskou, potažmo světovou, Cataclysm scénu, začali jsme nabývat pocitu, dojmu a nakonec přesvědčení, že náš Cataclysm je v natolik kvalitním stavu, že by byla obrovská škoda tohoto potenciálu nevyužít a nenabídnout tuto kvalitu i zahraničním hráčům, kteří by si Cataclysm chtěli po letech znovu zahrát a to pěkně od začátku.

Kam tímto směřujeme už pravděpodobně začíná být více než jasné. Nemá cenu otálet a definitivně tímto oznamujeme, že jsme se rozhodli spustit

NOVÝ MEZINÁRODNÍ CATACLYSM REALM

Proč nový?
Chceme nabídnout všem novým (samozřejmě i stávajícím) hráčům start takového Cataclysmu, který by byl unikátním. Start projektu, který má své počáteční mouchy vyladěny, kdy si každý bude moct vybrat jakým způsobem se bude snažit dosáhnout vytouženého cíle, protože veškeré cesty budou fungovat.
Kde cesta za dosažením maximálního levelu nebude v každé lokaci končit po několika málo questech, kde nebude na nízkých levelech nouze o spoluhráče a protihráče v battlegroundech či dungeonech a za obojí budete za absolvování odměněni patřičnou dávkou „xp“.

Proč mezinárodní?
Naše „domácí“ možnosti jsou díky velikosti našich států (Česko a Slovensko) omezené. A vzhledem k situaci, kdy se snažíme být otevřenou komunitou, je taková volba jen logickým krokem. Angličtina už dávno není výsadou všech okolních svobodných států, u nás také zdomácněla, takže její využití coby „úředního“ jazyka tohoto nového realmu problémem nebude.

Co náš nový realm ještě nemá je jméno. O návrzích jména zatím debatujeme, brzy se v tomto směru dozvíte více.

Co dále, nejen vzhledem k rozhodnutí o novém realmu, připravujeme, jsou jednotlivé části, které náš projekt prezentují navenek ale zároveň fungují jako vaše podpora.
Jedná se o webové stránky, forum, facebook a account manager. Všechny tyto položky projdou buďto zásadní proměnou nebo budou úplně nově vytvořené.

O veškerých změnách a detailech budeme pokud možno podrobně informovat, sledujte tedy naše současné informační kanály. Snaha o maximální informovanost je naše hlavní priorita.

Vás všechny, které naše novinka zaujala a doposud jste o nás zcela neslyšeli, tímto zveme k vyzkoušení aktuální funkčnosti našeho Cataclysmu.
Vše si můžete vyzkoušet buď na hlavním realmu Artemis, který byl spuštěn v dubnu 2014, případně na našem PTR (Public Test Realm).
Je třeba upozornit na skutečnost, že Artemis je z hlavní části CZ/SK realm, jako takový byl spuštěn a hlavní část populace je takto složena.
PTR je pak veden jako testovací realm, zkoušíme a testujeme zde veškeré připravované změny a opravy. S tímto vědomím je třeba tento realm vnímat.

Datum spuštění INT Cataclysm realmu ještě nebyl stanoven, vše bude průběžně aktualizováno a doplňováno. Ale nemusíte mít obavu, bavíme se o spuštění v řádu několika
málo měsíců.

 

A na novinku o vzniku a přípravách International Cataclysm realmu navážeme ještě další zprávou.

Ano…ANO…Mists of Pandaria

Nemusíte se obávat, vaše postavy nezůstanou na Cataclysmu, jejich cesta bude pokračovat. Budete zdolávat nové překážky, získávat nové achievementy, poznávat vše nové co tato expanze přinese.
Bude to dlouhá a strastiplná cesta, to víme. Ale jsme připraveni a odhodláni se se vším poprat tak jako se nám to povedlo doposud vždy.

Rozepisovat detaily, souvislosti a náležitosti ještě nebudeme, není to ani možné. Vše se bude řídit postupem prací a mnoha dalšími okolnostmi.
Samozřejmostí z naší strany bude snaha o maximální hratelnost a tím hlavně o vaši spokojenost a zábavu.

Již teď se na všechny další společné cesty těšíme.

TwinStar tým