Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 2d 4h 0m

Login: ONLiNE

48%
52%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

52%
48%

Uptime: 59d 3h 12m

Login: ONLiNE

39%
61%

Login: ONLiNE

02
Pro '18

Hour of Twilight

Kategorie: Cataclysm

Mraky stahující se nad Azerothem jsou každým dnem tmavší a těžší. S porážkou Ragnarose přestává být svět sužován nemilosrdnými plameny. Pod vlivem Starých Bohů Deathwingovo šílenství nabírá nové rozměry, díky čemuž se rozhodl započít své tažení proti všem živým i těm méně živým bytostem obývajích Azeroth.

Čas neustále běží a každou vteřinou se nezadržitelně blížíme k dlouho předpovídané Hour of Twilight. V návaznosti na jedno z předchozích oznámení vám přinášíme více informací o novém herním obsahu, který bude dostupný od 14. prosince od 18:00 po restartu serveru.

Co můžete očekávat?
V první řadě pro vás máme připravené 3 nové dungeony. End Time, ve kterém budete mít možnost okusit budoucnost, kde nikdo nepřekazil Deathwingovy plány, Well of Eternity, kde se pokusíte získat Dragon Soul a poslední dungeon, Hour of Twilight, kde doprovodíte Thralla do Wyrmrest Temple.
Bude zpřístupněna nová raid instance Dragon Soul, jak na normální, tak na heroické obtížnosti. Budete mít možnost zastavit šílenství, které sužuje Azeroth, ve finálním boji tohoto raidu, Madness of Deathwing. Doufáme, že vám nevadí nějaké to skákání mezi útesy a nebojíte se chapadel.
Rogueové budou mít zpřístupněnou úkolovou linii vedoucí k legendárním dýkám, Fangs of the Father. Nadešel čas odplaty za Dragonwrath, Tarecgosa’s Rest.
Spolu s novým contentem se trochu zkrátí doba, kterou potřebujete na dosažení úrovně 85, podle retail předlohy. Snížili jsme množství potřebných zkušeností na zisk úrovní 71 až 80 o 33 %. Již není potřeba tak dlouho mrznout v nehostinném Northrendu. Můžete se zahřát v lokacích poškozených Cataclysmem.

Současná PvP sezóna skončí 14. prosince a nová sezóna, Cataclysmic, začne o týden později, 21. prosince. Téhož dne bude dostupný nový Boss v raid instanci Baradin Hold, a to Alizabal, Mistress of Hate.

Ať je drakovi špatně ze všeho toho otáčení. Zastavte Šílenství.

TwinStar tým