Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

OFFLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 0d 9h 10m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 0d 21h 0m

Login: ONLiNE

100%
0%

Uptime: 10d 8h 42m

Login: ONLiNE

44%
56%

Login: ONLiNE

04
Lis '19

Hyperion goes down aneb plány do budoucna

Kategorie: General, WotLK

Vážení hráči,

po dlouhých diskuzích a neustálém odkládání jsme se finálně rozhodli k ukončení provozu projektu Hyperion a tudíž k zániku WotLK datadisku u nás.

Projekt Hyperion zůstane zcela jistě hluboko v srdcích nás všech ještě po dlouhou dobu, nicméně je na čase posunout se dál a zaměřit se na to, co dlouhodobě chystáme a co má opravdový smysl.

Proč konec Hyperionu? Již několik let je tento projekt domovem opravdu malé hrstky hráčů a jeho databáze za tu velkou spoustu let nabyla gigantických rozměrů. Nechtěli jsme ponechat ani tu malou část z vás, jež tu trávili čas na pospas a tudíž i přes to všechno jsme se snažili poskytovat základní GM support a případné hotfixy pádů a jiných závažných chyb, ale bohužel to nelze dělat do nekonečna a teď již nastal onen čas, kdy jej definitivně vypneme.

Ti z vás, jež na Hyperionu strávili v tomto roce velké množství času, budou odměněni hvězdami, které budou moci využít k nákupu postavy na projektu Apollo, příp. Kronos.

Zároveň ti z vás, jež letos přispěli na provoz projektu a byli odměněni hvězdami, které na Hyperionu utratili, mají možnost obrátit se na nás prostřednictvím emailu hyperion(zavinac)twinstar(tecka)cz a hvězdy vám budou navráceny. Stačí pouze sdělit vaše číselné ID účtu a o jaké transakce se jednalo.

Projekt Hyperion bude oficiálně ukončen v pondělí 18.11.2019 v dopoledních hodinách.

Co nás dále čeká?

Jak jistě mnozí víte, tak již dlouhou dobu se pracuje na MoP a pokud se vše zadaří, tak již letos se dočkáte veřejného PTR.

Zároveň vás můžeme nalákat na dlouho plánovaný Cata fresh realm, který nechceme ale uspěchat, jelikož chceme aby bylo vše stoprocentní a tak dokud nebudeme mít hotové TH a další vroubky, které nám ještě zbývají dořešit, tak žádná release data zveřejňovat nechceme.

Za vaší stále rostoucí podporu vám všem děkujeme. Bez vás by to nešlo.

TwinStar Team