Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Artemis

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Ares PTR

ONLiNE

Kronos I

ONLiNE

Kronos II

ONLiNE

Uptime: 0d 4h 41m   Další TB začína za: 38m   TB vlastní: Aliance

Login: ONLiNE

48%
52%

Uptime: 0d 14h 0m   Další WG začína za: 1h 27m   WG vlastní: Aliance

Login: ONLiNE

59%
41%

Uptime: 3d 19h 10m

Login: ONLiNE

60%
40%

Uptime: 0d 22h 40m

Login: ONLiNE

42%
58%

Uptime: 0d 18h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Login: ONLiNE

15
Jan '17

Dobrý den vážení hráči, abychom se konečně posunuli k záživnějším příběhům, v rychlosti si povíme jak je uspořádaný vesmír a jaké bytosti ho obývají. Je to důležité, abychom pochopili další vyprávění, které nás čekají. Tak jdeme na to.

čti dál
12
Jan '17

Dobrý den vážení hráči, v prvním díle jsme si velmi zběžně ukázali, co vše nás čeká na toto téma, a daleko více. Vznik vesmíru provázelo tolik druhů energií a bytostí, že to nelze vměstnat na jednu A4 stránku. Nyní se na to podíváme o mnoho blíže. Přeji pěknou četbu.

čti dál
10
Jan '17

Dobrý den vážení hráči, vzhledem k velkému zájmu o lore a zajímavosti, začínám od úplného začátku, kde to všechno začalo. A budeme se každý týden posouvat dál v příběhu. Budu se snažit dodržovat časovou linii jak to jenom půjde. Ale rozhodně si budeme muset dát nemálo odboček k místům, konkrétním hrdinům a krajinám krásného Azerothu.

čti dál
06
Dec '16

Vážení kamarádi, moji hráči, včera byl úžasný den. Měl jsem narozeniny. Osmé. Už poosmé jsem sfoukl diody ze svého narozeninového panelu, nacpal do sebe nějaké data a pokračoval v tom, kvůli čemu jsem tady. Poskytovat virtuální domov pro vaše postavičky, nechat vás u mě hrát a bavit se u toho.

čti dál
29
Nov '16

Vážení hráči, jelikož nechceme zůstat pozadu při všemožných slevových akcích, které na nás útočí ze všech stran, tak jsme si jednu takovou pro vás také připravili.

čti dál