Hlavní navigace


Přihlásit se


Statistiky

Apollo

ONLiNE

Hyperion

ONLiNE

Kronos

ONLiNE

Uptime: 1d 8h 30m

Login: ONLiNE

46%
54%

Uptime: 1d 0h 10m

Login: ONLiNE

50%
50%

Uptime: 19d 19h 12m

Login: ONLiNE

35%
65%

Login: ONLiNE

02
Srp '12

Vážení hráči, dnes se většina z vás přehoupla do druhé poloviny letních prázdnin a tak jsme si pro vás, jež dychtíte po informacích a zajímá vás co se děje a plánuje, připravili pořádnou dávku informací k celkovému dění kolem našeho projektu a naších serverů.

čti dál
27
Čvn '12

Vážení hráči, jak jistě mnozí víte, náš projekt má svoji vlastní Facebook stránku. Co možná mnozí nevíte je fakt, že právě na naší Facebook stránce se postují aktuální horké novinky – krátká infa, které se zobrazují pouze na našem Facebooku.

čti dál
20
Čvn '12

Vážení hráči, po dlouhém čekání máme tu čest vás oficiálně přivítat na našich nových webových stránkách. Celý web přešel na nový redakční systém, jež jsme značně upravili pro naše potřeby. Web dostal komplet nový profesionální design, na kterém jsme pracovali spolu s grafiky z Fineway studios.

čti dál
04
Čvn '12

Vážení hráči, někteří jste možná zjistili, že nelze stahovat soubory ze sekce Jak se připojit. Náš poskytovatel sdílení souborů a zároveň náš hráč Ougiss, který je za výpadek zodpovědný, oznámil, že řeší na svém serveru závažnou chybu. Máme tu pro vás externí linky.

čti dál
27
Kvě '12

IRC

Kategorie: General

Vážení hráči, rádi bychom Vás upozornili na to, že návody, které pro Vás píšeme, nejsou dělané pouze z naší dlouhé chvíle. Jsou dělány pro Vás, abyste vyřešili svoje přání/problémy co nejjednodušeji a co nejrychleji a my tím pádem to můžeme, k naší spokojenosti, vyřešit rychleji.

čti dál